Wiemy, kiedy będzie otwarcie marketu Dino

17
8700

Wielu mieszkańców długo czekało na dzień, w którym Dino wybuduje market w pobliżu ich domu, tak żeby po zakupy mieli blisko. I wreszcie się doczekali.

 

 

W 2022 roku „DINO POLSKA” otworzyła 344 nowe sklepy. Na koniec grudnia sieć liczyła 2.156 sklepów, w tym sklepy, które już na stałe wpisały się w krajobraz naszego regionu. Markety Dino możemy spotkać we Wleniu, w Pławnej Dolnej, w Lubomierzu, w Gryfowie Śląskim, w Mirsku, czy w Brunowie koło Lwówka Śląskiego.

To właśnie Lwówek Śląski szefowie sieci upatrzyli sobie w ostatnim czasie i to tu wokół miasta ma powstać kilka sklepów.

W grudniu 2021 roku Dino Polska wystąpiła o pozwolenie na budowę marketu w Płóczkach Dolnych przy drodze wojewódzkiej 364 Lwówek Śląski – Gryfów Śląski. Jak wskazano we wniosku miał to być budynek handlowo- usługowy o powierzchni sprzedaży 400 m² z instalacjami wewnętrznymi i parkingiem.

 

 

Przygotowania do tej inwestycji trwały kilka miesięcy. Jak informowała redakcja Lwówecki.info prace w terenie ruszyły w lipcu 2022 roku. Dziś mieszkańcy, którzy preferują zakupy w sklepach tej sieci mogą odetchnąć z ulgą. Dino Polska ogłosiła oficjalną datę otwarcia marketu.

Wielkie otwarcie sklepu w Płóczkach Dolnych ma nastąpić w piątek 3 lutego 2023 roku.

Jak informuje na swoich stronach Dino Polska markety w całej Polsce są czynne od poniedziałku do soboty w godzinach od 6:00 do 22:30, a w niedziele od 8:30 do 20:00.

Warto przypomnieć, iż sieć małych marketów planuje budowę sklepów m.in. w Lwówku Śląskim przy ulicy Oświęcimskiej oraz przy ulicy Złotoryjskiej (skrzyżowanie z Widokową – drogą w kierunku Soboty). Dwa markety mają powstać także w Świeradowie- Zdroju.

17 KOMENTARZE

  1. Tyłki niech zrobią kasy daleko do drzwi
    Kasjerski marzną a di tego ograniczyło ogrzewanie w sklepach
    Jadalnie kuble szatanie wszędzie lodowa
    Kto zezwala na takie budowy gdzie jest sanepidu i i inne zakłady odpowiedzialne za otwarcie????

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here