Ruszyła budowa marketu Dino

36
23840
Dino w Płóczkach Dolnych Lwówek Śląski

Spółka Dino Polska uzyskała już wszelkie zgody i pozwolenia. Plac pod budowę został ogrodzony. Wjechały na niego koparki. Za kilka miesięcy sklep będzie otwarty.

 

Tylko od stycznia do końca czerwca 2022 r. „DINO POLSKA” S.A. otworzyła 162 nowe sklepy, dzięki czemu na koniec czerwca br. sieć Dino liczyła 1975 sklepów. To wzrost względem poprzedniego roku o 353 markety.

– Zagęszczamy sieć naszych marketów tak, aby znajdowały się blisko miejsc zamieszkania klientów, ułatwiając im realizację codziennych zakupów spożywczych. Szeroka oferta różnorodnych i korzystnych cenowo produktów pozwala nam trafnie odpowiadać na potrzeby konsumentów, którzy okazują sieci Dino coraz większe zaufanie – powiedziała Izabela Biadała, Członek Zarządu.

Sieć nie zwalnia tempa i cały czas realizuje kolejne inwestycje. Jej sklepy w naszym regionie możemy znaleźć w Mirsku, Gryfowie Śląskim, Wleniu, Lubomierzu, Brunowie i od niedawna w Pławnej Dolnej. A już wkrótce kolejny market stanie koło Lwówka Śląskiego.

czytaj: Dino wybuduje market tam gdzie chcieli tego mieszkańcy

Pod koniec grudnia redakcja Lwówecki.info informowała o złożeniu przez Dino wniosku o pozwolenie na budowę sklepu w Płóczkach Dolnych. Miał to być budynek handlowo- usługowy o powierzchni sprzedaży 400 m² z instalacjami wewnętrznymi. Inwestor uzyskał już wszelkie zgody i pozwolenia. Jak poinformowali nas mieszkańcy w tym tygodniu plac, gdzie ma stanąć obiekt został ogrodzony a na budowę wjechały koparki.

Za kilka miesięcy sklep będzie otwarty.

36 KOMENTARZE

  • Ta się musi się jeszcze dużo dużo uczyć .Ludzie tam pracują za kare,do jednej kasy kolejka ,a dwoje pracowników przekłada towar.Dzial mięsny to porażka dostaniesz wędliny bez obciętych końców.Osoba odpowiedzialna za te dział niech zobaczy jak to wyglądają,w małych sklepikach.

   • Witam. Jestem pracownikiem Dino i pracuję na mięsnym. Nie prawda to co się mówi. U Nas jest czyściutko, niech wstydzą się te sklepy gdzie taktycznie jest syf

  • Kupowanie w polskich sklepach, które są z polskim kapitałem, polskich produktów powinno być obowiązkiem każdego patriotycznie myślacego i czującego Polaka. Zwłaszcza, że w Dino towar jest dobry, godny polecenia jest asortyment różnych rodzajów świeżego mięsa, produktów masarniczych. Co najważniejsze to podatki płyną w całości do skarbu państwa.

 1. A kiedy będzie pracować się normalnie.
  Przynajmniej po 5 osób na zmianę a nie 3.
  I nie wiesz gdzie masz ręce włożyć. Może tak by się właściciel zainteresował swoimi pracownikami, w końcu to oni zarabiają kasę dla niego.

 2. Tak a kto będzie pracował. Brak ludzi do pracy. Pracują po dwie trzy osoby na zmianie. Nie dbają o pracowników. Pracuję się za dwóch pensja jedną Żadnego wsparcie dla kierowników.

 3. Po co tyle tych sklepów, wędliny nie dobre,pieczywo również,jedna kasa,długie kolejki a towaru nie można ruszyć bo wszystko leci,brudno,brak WC dla klientów,sklep w polu i nawet jak chcesz to rób to na własną rękę, kwiaty nie podlane,po zakupie umierają,za mało ludzi na zmianie

 4. W koło same sklepy a może jakiś porządny zakład żeby kupić cza mieć za
  Co w Dino pracuje się po 9 10 godzin z nadgodzinami przez cały miesiąc wychodzi trzy tysiące jak dobrze pójdzie nie ma w ogóle socjalu pracuje się na dyrekcję

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here