Weź udział w zawodach strzeleckich i pikniku rodzinnym.

3
690

Zawody strzeleckie, darmowe strzelanie dla dzieci i młodzieży, dorośli płacą tylko za amunicję, darmowy poczęstunek, wystawa broni palnej, uzbrojenie i pojazdy służb mundurowych, …

 

Liga Obrony Kraju zaprasza na zawody z okazji Narodowego Święta Niepodległości o puchar Prezydenta Miasta Jeleniej Góry Jerzego Łużniaka oraz Rodzinny Piknik Patriotyczny.

„Z okazji Święta Niepodległości, serdecznie zapraszamy Was do wzięcia udziału w wyjątkowych obchodach, które odbędą się na strzelnicy “Zielona” w Jeżowie Sudeckim, ul. Leśna 3. Ta niezwykła impreza jest objęta patronatem honorowym Prezydenta Miasta Jeleniej Góry, Pana Jerzego Łużniaka.” – napraszają organizatorzy.

  • Data: sobola 11 listopada
  • Miejsce: Strzelnica “Zielona” w Jeżowie Sudeckim, ul. Leśna 3
  • Rozpoczęcie: godzina: 10:00
  • Ogłoszenie wyników zawodów i wręczenie nagród: godzina: 14:30
  • Zakończenie imprezy: 15:00

Podczas tych uroczystości będziemy mieli okazję do poznać uzbrojenie i pojazdy służb mundurowych, które korzystają ze strzelnicy, w tym: Policji, Straży Granicznej, Straży Więziennej i Straży Leśnej. Przyjdźcie i dowiedzcie się więcej o ich pracy oraz zadaniach, które codziennie wykonują w służbie dla naszego kraju.

Impreza będzie obfitować w atrakcje, w tym:

  • Zawody strzeleckie: Dla wszystkich miłośników strzelectwa, którzy chcieliby sprawdzić swoje umiejętności. (Udział w zawodach jest DARMOWY, jako jedyni w regionie nie pobieramy opłaty startowej!)*
  • Wystawa broni palnej: Odkryjcie świat broni i jej historyczne oraz techniczne aspekty.
  • Darmowe strzelanie dla dzieci i młodzieży: z bocznego zapłonu po 13 strzałów w formie zawodów lub zwykłej zabawy (absolutnie bez żadnych opłat!)
  • Darmowy poczęstunek: Smaczną grochówkę z prawdziwej wojskowej kuchni polowej oraz kiełbaski z ogniska!
  • Profesjonalni instruktorzy: Nawet jeśli nie mieliście wcześniej styczności ze strzelectwem, nasi instruktorzy pomogą Wam spróbować swoich sił w bezpieczny sposób.

W imprezie wezmą udział nie tylko służby mundurowe, ale także strzelcy zrzeszeni w naszych klubach LOK, harcerze oraz uczniowie kilku szkół. Zapraszamy także wszystkie osoby, które chcieliby spróbować swoich sił w strzelectwie, niezależnie od posiadania wcześniejszego doświadczenia (broń zapewnia organizator). Na każdym stanowisku będzie dostępny profesjonalny instruktor, który chętnie udzieli Wam wsparcia.

To będzie wyjątkowa okazja, aby uczcić Święto Niepodległości w towarzystwie pasjonatów, ciekawych ludzi i pełnych wrażeń atrakcji. Czekamy na Was z niecierpliwością!

3 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here