Weź udział w otwarciu sezonu rowerowego w regionie Žacléř

1
351
zdjęcie poglądowe Powiat Lwówecki

Druga sobota maja ponownie będzie należeć do wspólnego otwarcia sezonu rowerowego. Tradycyjne elementy, takie jak data, miejsce startu, meta, poczęstunek i upominki pozostaną, ale nastąpi mała zmiana, a raczej urozmaicenie.

 

 

Powiat Lwówecki we współpracy z miastem partnerskim Žacléř rozpoczyna ekscytujący projekt pt.: Cyklistické dobrodružství v polsko-českém příhraničí / Rowerowa przygoda na polsko-czeskim pograniczu. To wyjątkowa okazja, by odkryć uroki naszego euroregionu i przeżyć niezapomniane chwile na dwóch kołach.

Projekt zakłada organizację czterech rajdów rowerowych, dwa po każdej stronie granicy. To nie tylko świetna zabawa, ale także okazja do budowania więzi między mieszkańcami polsko-czeskiego pogranicza. Naszym celem jest zacieśnienie relacji, przełamywanie stereotypów i wzmacnianie zaufania poprzez wspólne aktywności i poznawanie naszego pięknego regionu.

Trasy rajdów:

W Polsce czekają na Ciebie dwie niezwykłe trasy: rajd Doliną Bobru ER-6, który rozpocznie się w Žacléřu i zakończy we Wleniu, oraz rajd na zakończenie sezonu rowerowego z Powiatem Lwóweckim. To okazja do odkrycia uroków naszego regionu na długim dystansie oraz do uczestnictwa w wyjątkowym wydarzeniu podsumowującym sezon rowerowy.

Na terenie Czech czekają na Ciebie również dwie fascynujące trasy: otwarcie sezonu rowerowego w Žacléřu oraz rajd na zakończenie sezonu rowerowego, obie zapewniające niezapomniane widoki i emocje.

Jak się zapisać?

Jeśli chcesz dołączyć do naszej przygody, nie czekaj! Zapisy na rajd Otwarcie sezonu rowerowego w Žacléřu są już otwarte, a liczba miejsc ograniczona. Rejestracja jest prosta – wystarczy wypełnić formularz dostępny na naszej stronie internetowej.

Dołącz do nas, odkryj uroki naszego euroregionu i stwórzmy razem niezapomniane chwile na rowerze!

-/Powiat Lwówecki/-

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here