Ważny komunikat Burmistrza Gryfowa Śląskiego

4
3855
Burmistrz Olgierd Poniźnik
Burmistrz Olgierd Poniźnik

Szanowni Mieszkańcy, w celu przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się wirusa COVID – 19 w związku z ogłoszeniem na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii od poniedziałku 23 marca 2020 r. wprowadzam do odwołania następujące zasady obsługi interesanta :

1) Kontakt osobisty będzie możliwy tylko w wyjątkowych sytuacjach po uprzednim zgłoszeniu sprawy telefonicznie i ustaleniu, czy kontakt osobisty jest konieczny. Klient zostanie poinformowany gdzie, kiedy i jakie dokumenty należy przedłożyć aby przedmiotową sprawę załatwić. Klientom ( w wyjątkowych uzasadnionych przypadkach) zostanie wyznaczona indywidualna godzina przyjęcia, tak aby ograniczyć kontakty osobiste do niezbędnego minimum.

2) Wydawanie uzgodnionych z Klientem dokumentów odbywać będzie się przez okno koło drzwi wejściowych do Centrum Organizacji Pozarządowych.
3) Akt zgonu będzie można uzyskać w Urzędzie Stanu Cywilnego po wcześniejszej rejestracji pod numerem : 75 78 13 403 lub mail usc@gryfow.pl lub 75 78 11 266 mail grunty@gryfow.pl

4) Pozostałe sprawy można zgłaszać przez platformę ePUAP, telefonicznie lub mailowa- dane te zostały zamieszczone w marcowym Kurierze Gryfowskiego oraz na stronie www.gryfow.pl

5) Przyjmowanie Mieszkańców w ramach skarg i wniosków oraz innych sprawach w sposób bezpośredni zostaje zawieszone do odwołania.

6) Wszystkie umówione wcześniej spotkania i wizyty zostają odwołane.

Za powstałe niedogodności i utrudnienia przepraszam, ale wynikają one z dbałości o bezpieczeństwo wszystkich Mieszańców.

/ – / Olgierd Poniźnik Burmistrz Gminy i Miasta Gryfów Śląski

4 KOMENTARZE

  1. Pan burmistrz i Pan przewodniczący rady zajęliby się tymi którzy urządzaja sobie pielgrzymki po mieście. Niby Izolacja, niby nie skupiajamy się, a życie w Gryfowie kwitnie, rynek tętni życiem, ławeczki pozajmowane istna sielanka.

  2. A zamiast zwolnić firmy z podatku od nieruchomości na czas pandemii żeby ratować gospodarkę w naszym miescie, miły Pan burmistrz wprowadza strefę płatnego parkowania na ulicy kolejowej.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here