W ogrodzie uprawiał konopie indyjskie. Suszył je w szafie

3
1082

Mundurowi z Wydziału Kryminalnego lubańskiej komendy już od pewnego czasu prowadzili rozpoznanie i gromadzili dowody świadczące o przestępczym procederze, którym trudnił się mieszkaniec powiatu lubańskiego.

 

Funkcjonariusze ustalili, że w miejscu zamieszkania posiada narkotyki. Podczas przeszukania posesji, którą użytkował 47- latek w tunelu foliowym policjanci ujawnili 4 około 2 metrowe krzaki konopi indyjskich.

Ponadto w jednym z pomieszczeń mieszkalnych funkcjonariusze zabezpieczyli dodatkowe 5 krzewów konopi indyjskich, będących w trakcie suszenia. Funkcjonariusze oszacowali, że z zabezpieczonych roślin podejrzany mógł uzyskać około 1200 porcji narkotyku.

Zatrzymany przewieziemy został do lubańskiej komendy, gdzie już usłyszał zarzuty. Prokurator zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci dozór policji. 47-latkowi m.in. za uprawianie i posiadanie narkotyków grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

-/asp.szt. Justyna Bujakiewicz-Rodzeń, KPP Lubań/-

3 KOMENTARZE

  1. Absurd. 4 krzaki czyli żaden przestępca, tylko amator. Marihuana jest dostępna już w aptekach, a policja dalej traci czas i środki na ściganie niegroźnych miłośników tego leczniczego zioła. Na dodatek wyrok może zniszczyć człowiekowi życie.

  2. Ścigajcie prawdziwych przestępców i zalegalizujcie w końcu marihuanę, po tym ludzią nie odwala jak po alkoholu to właśnie alkohol powinien być całkowicie zabroniony ale nasi rządzący mają za mały iloraz inteligencji żeby to zrozumieć.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here