Egzaminy na kartę rowerową pod okiem policjantów

0
429

Jeden z pierwszych ważnych egzaminów w życiu ma za sobą 17 rowerzystów z Master’s Academy, którzy pod okiem policjantów lwóweckiej drogówki zdobywali uprawnienia na kartę rowerową. Sprawdzenie ich wiedzy i umiejętności praktycznych odbyło się w miasteczku ruchu drogowego przy Szkole Podstawowej nr 2 w Lwówku Śląskim. Swoje pierwsze uprawnienia do kierowania zdobyli wszyscy egzaminowani.

 

Zdobycie karty rowerowej to niewątpliwie ważne wydarzenie każdego użytkownika jednośladu. Wzorem minionych lat, w egzaminy aktywnie włączają się policjanci lwóweckiej drogówki. W miasteczku ruchu drogowego swoją wiedzę i umiejętności prezentowali uczniowie Szkoły Podstawowej Master’s Academy z Lwówka Śląskiego. Ich poczynaniom bacznie przyglądali się policjanci, którzy wysoko ocenili znajomość przepisów ruchu drogowego i umiejętność stosowania ich w praktyce.

Świeżo upieczeni pełnoprawni rowerzyści z niecierpliwością czekają na zakończenie roku szkolnego, bo obok świadectwa odbiorą karty rowerowe i będą mogli wyruszyć w dalekie podróże jednośladami.

-/sierżant Olga Łukaszewicz, KPP Lwówku Śląskim/-

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here