Polityka – oficjalny zwiastun filmu Patryka Vegi

18
390

Od kiedy wyciekły pierwsze informacje wokół powstającego filmu Patryka Vegi pojawiło się mnóstwo kontrowersji. Twórca najbardziej kasowych filmów w Polsce potrafił zręcznie wykorzystać wszystkie ataki i przekuć je w rosnące zainteresowanie produkcją.

W “Pitbullu” Patryk Vega zajął się policją, w “Botoksie” wziął pod lupę służbę zdrowia, a teraz przyszedł czas na polską scenę polityczną. Co robią i jak zachowują się najważniejsi ludzie w kraju, kiedy gasną światła kamer i spadają maski? Jak władza i dostęp do publicznych pieniędzy wpływa na osoby piastujące najwyższe urzędy i pełniące obowiązki wobec Narodu? Bezkompromisowa “Polityka” odpowiada na te pytania. To film o przedstawicielach wszystkich frakcji i ugrupowań politycznych w Polsce, o rządzących i opozycji, o świeckich liderach i politykach w sutannach – czytamy w opisie fabuły dystrybutora.

W filmie wystąpią: Andrzej Grabowski, Antoni Królikowski, Zbigniew Zamachowski, Maciej Stuhr, Daniel Olbrychski, Tomasz Oświeciński, Iwona Bielska, Janusz Chabior, Marcin Bosak, Ewa Kasprzyk, Karolina Szymczak, Anna Karczmarczyk czy Tomasz Sapryk.

Zwiastun jest w sieci zaledwie od kilku dni a już na youtubie ma grubo ponad dwa miliony wyświetleń. Kolejne miliony widzów obejrzały go na portalach społecznościowych. O produkcji piszą i mówią niemal wszystkie media. Zwiastun ma tysiące udostępnień, tysiące komentarzy. Idą za nim także przeróżne porównania, a to do filmów Barei, a to do “Ucha Prezesa”.

Czy ten obraz wstrząśnie sceną polityczną? Czy obnaży nieznane społeczeństwu aspekty życia politycznego? Czy faktycznie będzie szokował, czy może będzie to parodia i wybrane co ciekawsze sceny z życia politycznego w naszym kraju? O tym wszystkim przekonamy się już 4 września kiedy to film wejdzie do kin.

18 KOMENTARZE

 1. NO tak ,tylko PiS to politycy ?
  VEGA dlaczego nie zrobiłeś filmu o PO, Amber Gold, aferze hazardowej itd. ?
  Bo odwiedziłby Cię seryjny samobójca !!!!!!!!!!!

 2. PRZYGADAŁ KOCIOŁ GARNKOWI ….Święta Platforma… buha ha ha ha. Nawet nie chce się tej szmiry komentować. Przyniesie taki skutek jak zwykle, odwrotny od zamierzonego i dzięki temu Prawo i Sprawiedliwość zdobędzie większość konstytucyjną czego im życzę z całego serca .

 3. Zamiast znów kisić ogóra czerstwymi tekstami i pisowską propagandą. ocknij się i przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem, wysil się trochę , a nie męcz buły i nie klep wyborczej ogłupiającej propagandy TVPiS . Masz pisowską posadkę, płacą ci za tą propagandę ? Ta władza to hipokryzja, kłamstwo, obłuda, marnotrawienie środków i potencjału społeczeństwa polskiego na ogromną skalę, pogłębianie destrukcji państwa, służby zdrowia, oświaty, wymiaru sprawiedliwości, środowiska naturalnego. Wzrost analfabetyzmu funkcjonalnego (czego sam jesteś dowodem) i relacji społecznych. Szczucie jednych Polaków na drugich, gnojenie elit. Niekompetencja, głupota, prywata na wszystkich szczeblach, patologia władzy we wszystkich jej odmianach. Prostytuowanie społeczeństwa (róbcie z nami co chcecie tylko dajcie kilka stów). Te niesprawiedliwie dzielone środki są marnotrawione bezpowrotnie. Ok 4 mld. zł dostają w ramach 500+ najbogatsi kosztem ubogich. Wzrasta liczba Polaków objętych ubóstwem. Ceny rosną jak za komuny, maleje siła nabywcza złotego. Płacisz rachunki, robisz zakupy ? A nie… PiS ci przekazuje. 500+, kiełbasa, grill, wóda, disco polo i pełnia szczęścia. Wyrazy współczucia.
  Oderwij się do TVPiS i przejrzyj na oczy mamy 2019 rok !

  • Tak tak i włącz tvn hahahhahaha. Powiedz to ludziom, którzy w aferze AmberGold stracili kasę albo tym których z mieszkań wysiedlali w Warszawie, a Panu Sędzi co ukradł 50 zł i uniknął kary to nie wspomnę. W drugą stronę można by spokojnie nakręcić coś podobnego albo i o wiele gorsze ale tak samo było jak Latkowski o pedofilach nakręcał film w 2005, nie było to polityczne w tą stronę co trzeba i nie było echa jak w przypadku “Kleru”. Przejrzyj na oczy ile nasz premier wylatał w 2010 i 2011 ?? miliony i co i nic, a teraz afera. Ale dlaczego tylko w jedną stronę, gdzie tu obiektywizm????

   https://www.se.pl/wiadomosci/polska/donald-tusk-wylatal-5-100-000-zl-w-ciagu-5-lat-to-jest-tanie-panstwo-aa-NwvW-XT2A-JpvE.html

   • Egon przekonałeś nas, że koniecznie trzeba obejrzeć film Patryka Vegi ,,Polityka”, bo ?…TO WSZYSTKO PRAWDA ! Taka jest Polska pod rządami PiS. Nie sympatyzuję z platformersami, nie oglądam TVN.

   • „Polityka” rozpoczęła od oświadczenia majątkowego Kaczyńskiego: 19 tys. zł oszczędności, jedna trzecia domu domu na Żoliborzu, 118 tys. zł rocznych dochodów z uposażenia poselskiego, 30 tys. diety parlamentarnej i emerytura w wysokości około 19 tys.
    O tym, ile kosztuje ochrona prezesa Kaczyńskiego pisano już wielokrotnie. W 2017 r. PiS zapłacił za to firmie GROM Group aż 1,6 mln zł.
    Prezes ma także fryzjera, asystentów od przynoszenia posiłków, a ponieważ znana jest jego słabość do zwierząt, to dokarmiane są koty, kręcące się dookoła domu Kaczyńskiego. Ze sprawozdania finansowego spółki „Srebrna” wynika, że na pokarm dla zwierząt wydano – za jeden rok – niemal 12 tys. zł!
    Kolejnym dziwnym wydatkiem PiS był przelew z partyjnego konta 180 tys. zł na rzecz wydawcy książki Kaczyńskiego „Polska naszych marzeń”. Tygodnik przypuszcza, że to pieniądze na zakup egzemplarzy książki, którą potem sprzedawano na eventach organizowanych przez partię. W zeznaniu podatkowym w 2012 r. Kaczyński zapisał, że zarobił na swojej publikacji 160 tysięcy złotych.

 4. Olsen, tak jest święta prawda:):):) oglądaj oglądaj i wierz tylko w to co TV mówi a szczególnie filmy Pana Vegi które mają tylko zarobić i nic więcej. Pozdrawiam. Z resztą co tu dyskutować, naród w wyborach zdecyduje. Oj coś czuje, że będzie bolało tak jak po wyborach do europarlamentu albo i jeszcze bardziej.

  • Ole ole już nie możesz doczekać się dalszego dojenia z koryta z twoim prezesem ,,Jarosław nas zbaw”. Naród nie wie jeszcze, co go czeka – Ty też. Współczuję. To tylko kwestia czasu…Nie mam z tym nic wspólnego.

  • 17,8 % – tyle procent wszystkich uprawnionych do głosowania Polaków wybrało PiS. Co nie oznacza, że większość ma zgadzać się z PATOLOGICZNYMI PRAKTYKAMI WŁADZY. A może to właśnie to oznacza ? Nie mam z tym nic wspólnego.
   Wyjaśnij o co Ci chodzi (bo widać, że Ty wiesz) z tym ,, A jak się nie podoba to zamelduj to wiadomo komu…”

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here