W Gryfowie Śląskim zabezpieczono nielegalne automaty do gier hazardowych

16
1492

Policjanci z Komisariatu Policji w Gryfowie Śląskim wspólnie z funkcjonariuszami Dolnośląskiego Urzędu Celno – Skarbowego ujawnili i zabezpieczyli trzy automaty do gier hazardowych, które znajdowały się w jednym gryfowskich lokali. Zgodnie z ustawą o grach hazardowych automaty do gier mogą być udostępniane wyłącznie w kasynach, na których prowadzenie wymagana jest koncesja.

 

Policjanci prowadzą liczne kontrole nielegalnych punktów urządzania gier na automatach hazardowych. Działania te realizowane są zarówno samodzielnie, jak również we współpracy z innymi instytucjami, które walczą na co dzień z tym nielegalnym procederem.

30 listopada br. policjanci z Komisariatu Policji w Gryfowie Śląskim wspólnie z funkcjonariuszami Dolnośląskiego Urzędu Celno-Skarbowego weszli do jednego z lokali funkcjonujących na terenie Gryfowa Śląskiego. Funkcjonariusze mieli podejrzenia, że dochodzi tam do procederu urządzania nielegalnych gier hazardowych.

Podczas przeszukania pomieszczeń w lokalu, funkcjonariusze natrafili na 3 nielegalne maszyny. Urządzenia te zostały zabezpieczone dla potrzeb postępowania karno-skarbowego, jakie będzie toczyło się w tej sprawie.

Za organizowanie gier hazardowych poza wysoką grzywną grozi także kara pozbawienia wolności do lat 3 lat.

-/sierż. Olga Łukaszewicz, KPP Lwówek Śląski/-

16 KOMENTARZE

  1. Od Pani Basi się odczepcie ona jest tylko pionkiem w grze złych ludzi I uczciwie tam pracuje ale tu chociaż na Lubańskiej nie handlują cpaniem a na Wojska Polskiego na szeroką skalę i Białe małe autko podjeżdża wyciągać pieniądze taki prawie rudy

  2. Ej tu tylko chodzi żeby oni wszystkich wykorzystali oszukali wykiwali to tacy ludzie i to mają tylko w głowie nic tam innego się nie liczy prócz pieniędzy niewolników cpunòw biorą do pracy którymi łatwo manipulować i sterować bez umów bez żadnych przepisów BHP inspekcj Pracy Sądòw pracy i robią z nimi co chcą śmiejąc się i szydząc ze wszystkich

  3. Mały koszt za takie maszyny 10 000 zł za jedną maszynę i śmieją z tych zabrań raz na pòł roku w parę nocy zwraca im się koszt takich maszyn . Bòl że policja pozbiera informacji i niesmak jekkiego zdemaskowania tego co ma być sekretne.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here