2 Kolejka Gold Finance Football Academy Regional League

0
156

W miniony weekend odbyła się II kolejka grup centralnych Gold Finance Football Academy Regional League na boiskach w Ruszowicach i Jaczowie, której organizatorem było Football Academy Głogów.

Jako pierwsi swoje zmagania rozpoczęli zawodnicy z roczników 2011. Byliśmy świadkami wielu efektownych akcji, które przyniosły wiele bramek. W tej kategorii wiekowej nie prowadzimy klasyfikacji.

Następnie do boju przystąpili rok młodsi koledzy z rocznika 2012. Nasi podopieczni pokazali się z bardzo dobrej strony. Przypomnijmy, że od tego sezonu grają Oni systemem 4+1, więc gołym okiem widać, że ciężka praca na treningach przynosi zamierzony efekt! W tej kategorii wiekowej również nie prowadzimy klasyfikacji.

W niedzielę przenieśliśmy się na boisko w Jaczowie. Od rana swoje umiejętności prezentowały dzieci z roczników 2013 i młodsi. Najmłodsi “turniejowicze” mimo bardzo młodego wieku zaprezentowali wiele udanych dryblingów oraz zdobyli wiele spektakularnych bramek. W tej kategorii wiekowej nie prowadzimy klasyfikacji.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here