Uwaga, obowiązuje nowy wzór wniosku

1
724

Nowy wniosek o świadczenie pieniężne za zapewnienie zakwaterowania i wyżywienia obywatelom Ukrainy.

 

Burmistrz Gminy i Miasta Gryfów Śląski informuje, że od 01 maja br. obowiązuje nowy wzór wniosku o świadczenie pieniężne za zapewnienie zakwaterowania i wyżywienia obywatelom Ukrainy przybywającym na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, w związku z działaniami wojennymi prowadzonymi na terytorium Ukrainy.

Wniosek jest do pobrania ze strony w formacie pdf lub w wersji papierowej z holu Urzędu Gminy i Miasta w Gryfowie Śląskim.

Ponadto, informuje, że zgodnie z § 3 ust. 3 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 15 marca 2022 r. w sprawie maksymalnej wysokości świadczenia pieniężnego przysługującego z tytułu zapewnienia zakwaterowania i wyżywienia obywatelom Ukrainy oraz warunków przyznawania tego świadczenia i przedłużania jego wypłaty, w przypadku złożenia wniosku o wypłatę ww. świadczenia pieniężnego, upoważnieni przez Burmistrza pracownicy Urzędu Gminy i Miasta Gryfów Śląski mogą dokonywać weryfikacji wskazanej we wniosku nieruchomości pod względem warunków zakwaterowania i wyżywienia obywateli Ukrainy.

1 KOMENTARZ

  1. Róbmy tak dalej a zimą będziemy ogrzewać paląc opony bo węgla nie ma. Polityka jest chora . Dbajmy o naszych obywateli bo za chwilę tak się zakiwamy że film Wołyń będzie zakazany tak jak u naszych sąsiadów ze wschodu.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here