Utopił się w przydomowym oczku wodnym

0
8988

O tym, że niewiele trzeba do tragedii przekonali się w sobotę mieszkańcy jednej z posesji w Lubaniu. Wieczorem w oczku wodnym w przydomowym ogrodzie odkryto leżące ciało jednego z domowników.

 

 

Do tragedii doszło w sobotę, 16 września na terenie jednej z posesji w Lubaniu. Około 19:45 służby ratunkowe zostały zadysponowane do mężczyzny, który wpadł do przydomowego oczka wodnego. Z racji tego, że najbliższy zespół ratownictwa medycznego jechał z Leśnej, do poszkodowanego alarmowo zadysponowano strażaków.

Z przekazanych informacji wynikało, że 38-letni mężczyzna przebywał pod wodą około 15 minut zanim został z niej wyciągnięty.

 

 

Zespół z Leśnej tj. D0220 po dotarciu na miejsce zdarzenia rozpoczął zaawansowane zabiegi medyczne – niestety po około 45 minutach reanimacji odstąpiono od czynności ratunkowych i stwierdzono zgon pacjenta. Na miejscu zdarzenia pierwsi pojawili się strażacy z PSP Lubań, którzy prowadzili RKO do przyjazdu naszego Zespołu przez ok. 8 minut, używając również defibrylatora automatycznego AED. – poinformował Piotr Bednarek, rzecznik prasowy Pogotowia Ratunkowego w Jeleniej Górze.

Nieoficjalnie dowiadujemy się, że mężczyzna mógł być pod wpływem alkoholu. Policja pod nadzorem prokuratury prowadzi postępowanie mające na celu wyjaśnienie wszystkich okoliczności tragedii.

-/autor: eLuban.pl/-


Reklama - materiał wyborczy KW Prawo i Sprawiedliwość

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here