Uprawiał marihuanę

2
1603
zdjęcie poglądowe fot. Policja

Gryfowscy kryminalni ujawnili i zlikwidowali kolejną nielegalną plantację konopi indyjskich, która znajdowała się pod folią ogrodniczą na jednej z posesji w gminie Mirsk. Mundurowi zabezpieczyli 14 sadzonek tej rośliny oraz ponad 50 porcji suszu tej rośliny. Policjanci wyjaśniają okoliczności sprawy. Za posiadanie i uprawę marihuany grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

 

Policjanci Zespołu Kryminalnego z Komisariatu Policji w Gryfowie Śląskim ujawnili i zabezpieczyli nielegalne sadzonki konopi indyjskich. Rośliny znajdowały się w doniczkach pod folią ogrodniczą na terenie posesji w gminie Mirsk. Łącznie funkcjonariusze zabezpieczyli 14 sadzonek, a także ponad 50 porcji suszu konopi, które znajdowały się w domu. Obecnie policjanci wyjaśniają okoliczności sprawy. W sprawie zatrzymano 37- letnią kobietę, która usłyszała zarzuty posiadania i uprawy środków odurzających.

Przypominamy, że zgodnie z obowiązującymi przepisami za posiadanie środków odurzających oraz uprawę konopi innych niż włókniste grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

sierż. Olga Łukaszewicz, KPP Lwówek Śląski

2 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here