Ukradli 10 butelek whisky

1
1870
zdjęcie poglądowe, fot.: Policja Lubelska

Gryfowscy policjanci zatrzymali dwie osoby podejrzane o dokonanie kradzieży na terenie kilku marketów w Gryfowie Śląskim. Kobieta (41 lat) oraz mężczyzna (29 lat) wpadli w ręce policjantów przez… pijacką awanturę, którą urządzili w mieszkaniu. Funkcjonariusze zabezpieczyli m.in. 10 butelek whisky, dwie wkrętarki i nowe buty sportowe, które mogły pochodzić z kradzieży. Obie osoby zostały zatrzymane, a o ich losie zdecyduje sąd.

 

We wtorek 15 września br. w godzinach popołudniowych gryfowscy policjanci otrzymali zgłoszenie o kradzieży na terenie jednego z marketów w Gryfowie Śląskim. Przed przybyciem policji sprawcy zbiegli z miejsca zdarzenia. Jak wynikało z nagrania monitoringu sprawcami była kobieta i mężczyzna, którzy wynieśli m.in. 10 butelek whisky.

Ok. godziny 23:00 policjanci zostali wezwani do awantury domowej w jednym z mieszkań na terenie Gryfowa Śląskiego. Po przybyciu na miejsce okazało się, że kobieta i mężczyzna, którzy znajdowali się pod znacznym wpływem alkoholu nie mogą dojść do porozumienia. Ponadto podczas interwencji policjanci ujawnili w mieszkaniu 10 litrowych butelek whisky, które prawdopodobnie zostały skradzione kilka godzin wcześniej, a także inne przedmioty, które również mogły pochodzić z czynów przestępczych. 41- latka oraz 29- latek zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie. Teraz o ich losie zdecyduje sąd.

 

sierż. Olga Łukaszewicz, KPP Lwówek Śląski

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here