Uczniowie ZS w Lubomierzu apelują ! Pozostań w domu!

5
770

Wychowankowie Internatu Zespołu Szkół w Lubomierzu postanowili dać dobry przykład, zachęcając do przestrzegania zasad kwarantanny, tym samym wsparli akcję #zostańwdomu. W tym celu postanowili stworzyć wiersz pod tytułem „Ku pokrzepieniu serc.”

Organizatorami całego przedsięwzięcia są wychowawcy Internatu Zespołu Szkół w Lubomierzu Michał Prutis oraz Mateusz Sadowski.

„Bardzo się cieszymy i jesteśmy dumni ze swoich podopiecznych, że udało się stworzyć film bez wychodzenia z domu. Jest to dowód na to, że nasi uczniowie są wrażliwi społecznie, odważni i zaangażowani. W całej akcji można dostrzec akt solidarności oraz więzi, która wytworzyła się w naszej szkolnej społeczności. Jako przedstawiciele grona pedagogicznego również dołączamy się do młodzieży i apelujemy, aby wszyscy ci co mogą pozostali w domach. To jest teraz najważniejsze. „ – dodają pomysłodawcy.

W akcji #zostańwdomu wzięli udział: Kacper Gerhard, Jakub Plewiński, Alicja Kulicz, Dominika Seńków, Kornelia Jaczun, Kamila Murasicka, Anna Kościńska oraz Sandra Kościńska.

5 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here