Tyle zostało z nowego BMW serii 7

5
2757

Policjanci wyjaśniać będą okoliczności i przyczyny pożaru samochodu marki BMW serii 7, które w środku nocy doszczętnie spłonęło. Pozostały głównie elementy metalowe.

 

 

Dramat rozegrał się dziś w nocy. Zgłoszenie o pożarze samochodu osobowego zaparkowanego przy ulicy Cichej w Świeradowie- Zdroju do dyżurnego Powiatowego Stanowska Kierowania Państwowej Straży Pożarnej w Lubaniu wpłynęło po godzinie 3 w nocy. Na miejsce natychmiast dysponowano zastęp strażaków z OSP KSRG Świeradów- Zdrój.

Po dojeździe strażaków samochód cały objęty był pożarem. Mimo szybkich działań z nowego modelu BMW serii 7 niewiele pozostało.

Jak doszło do pożaru? Czy to było podpalenie, czy np. zwarcie instalacji elektrycznej? To wyjaśniać będą teraz policjanci.

5 KOMENTARZE

  1. Pożar BMW – jaka jest przyczyna? W układzie EGR znajduje się chłodniczka, która obniża temperaturę krążących spalin. Komorę chłodniczki otacza glikol, schładzający zawartość wnętrza. Jeżeli na chłodnicy zbierze się nagar, a w komorze pojawią się mikropęknięcia, zaczyna robić się niebezpiecznie.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here