Trzy ulice do przebudowy

4
1235
zdjęcie poglądowe

Burmistrz Gryfowa Śląskiego ogłosił przetarg na przebudowę trzech dróg gminnych w mieście. Potencjalni wykonawcy na składanie ofert mają czas do 13 kwietnia.

 

 

 

Firmy zainteresowane przebudową trzech dróg gminnych w Gryfowie Śląskim na składanie ofert mają czas do 13 kwietnia 2023 roku. Chodzi o ulice Malowniczą, Wiosenną i Letnią. Na tych drogach ma zostać wykonana przebudowa jezdni o szerokości od 3,5 – 5 metrów. Jezdnia wykonana będzie z kostki betonowej grubości 8 cm w kolorze szarym o szerokości 3,50 – 5,00 m i obramowana krawężnikiem betonowym 15x22x100. Jezdnia będzie miała przekrój o spadku jednostronnym o wartości 2%.

4 KOMENTARZE

  1. Nie widać że na Polnej zaczął się już remont urządzeń będących w ziemi pod drogą a następnie zarząd dróg powiatowych ma ułożyć nową nawierzchnię. Był o tym artykuł, zresztą chciałem wiedzieć to zadzwoniłem do Gminy i się dowiedziałem.

  2. Polna to droga powiatowa i też ma być remontowana, ale najpierw gmina wymieni media w pasie drogowym – taki plan zakomunikował gospodarz Gryfowa. Czekamy niecierpliwie…

  3. Poczekamy jak trzeba będzie płacić z OC gminy za odszkodowania na ulicy polnej. Wtedy może braknąć pieniędzy na remont. Przypominam że jedna z gmin w Polsce zapłaciła za wymian koła i auto zastępcze dla poszkodowanego 500 tys. Zł . wiec może warto kupić sobie auto na raty. Samo się wtedy spłacić.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here