Trzy ofiary koronawirusa na terenie naszego powiatu

13
3264
zdjęcie poglądowe fot. DWOT

Smutne wiadomości docierają do nas dziś z Ministerstwa Zdrowia. Ostatniej doby zmarło kolejnych trzech mieszkańców powiatu lwóweckiego.

 

„Mamy 11 497 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia #koronawirus z województw: mazowieckiego (1522), kujawsko-pomorskiego (1083), wielkopolskiego (1032), śląskiego (993), zachodniopomorskiego (973), pomorskiego (752), lubelskiego (745), warmińsko-mazurskiego (736), dolnośląskiego (698), łódzkiego (695), podkarpackiego (525), małopolskiego (404), lubuskiego (373), podlaskiego (356), opolskiego (315), świętokrzyskiego (183). 112 zakażeń to dane bez wskazania adresu, które zostaną uzupełnione przez inspekcję sanitarną.” – poinformowało przed chwilą Ministerstwo Zdrowia, które przekazało także informację o zgonach:

„Z powodu COVID-19 zmarło 131 osób, natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarło 371 osób.”

Od początku epidemii w kraju potwierdzono zakażenia koronawirusem u 1.126.700 osób a 22.676 zmarło.

Według danych Ministerstwa Zdrowia dziś liczba nowych zakażeń na terenie województwa dolnośląskiego to prawie siedemset przypadków. Ostatniej doby na Dolnym Śląsku odnotowano 698 nowych zakażeń. Ministerstwo informuje także o 34 przypadki śmiertelne. Sześć osób zmarło w wyniku zakażenia COVID a dwadzieścia osiem miało choroby współistniejące.

Ostatniej doby na terenie powiatu lwóweckiego potwierdzono 6 nowych przypadków zakażenia. Niestety, Ministerstwo Zdrowia poinformowało także o trzech przypadkach śmiertelnych. Wszystkie osoby zmarłe miały choroby współistniejące informuje resort zdrowia. Od początku epidemii na terenie powiatu lwóweckiego potwierdzono zakażenia u 848 osób. Zmarło 26 osoby.

13 KOMENTARZE

  1. A gdzie reszta zakażonych? Ja się tylko pytam. Czy Prawaki mi odpowiedzą. Czy dalej będą dowodzić wygranej z pandemią. I dalej robić wałki na pandemi. Prawaki czyli chłopcy z tej słynnej po orgietce rynny dalej nas okłamują. 😉

    • Naprawdę liczysz na Prawaków? Prawakowi podasz gów*o na talerzu a on przed kamerą swojemu ciemnemu pospólstwu będzie tłumaczył, ze to bigos! A przykładu nie trzeba daleko szukać to Morawiecki ze skulonymi uszami przed Orbanem. To w głowie normalnemu człowiekowi się nie mieści ,że w lipcu jako zwycięzca z budżetem UE, miesiąc temu to już wszystko BE do piątku, a od wczoraj to już triumf olimpijski. Jego mohery gdyby mieli rozum to już zdurnieliby całkiem, ratuje ich to tylko, że nie musza myśleć.

  2. TAK bo myslenie boli a berety uciskaja w glowke zreszta to ciemnogrod ktory sie tylko wladzy i kosciola slucha zal mi tych ludzi zaslepionych i wpatrzonych w swojego malego goru

    • Ciekawą masz Prawaku diagnozę,że nienawiść do PiSu odbiera logikę.To wytłumacz jeżeli potrafisz co będzie z tą logiką jak za trzy lata PiS walnie gębą o glebę a nienawiść np. moja dalej zostanie?

      • Dzisiaj wy lewaki świętujecie kolejną rocznicę stanu wojennego, a że nie umiecie wygrać wyborów jak Radziejowski i Potocki liczycie ,że może Unia za was zdobędzie koryto. Nie macie nawet programu a jedynie co umiecie to drzeć japy ni PIS. Chroń Boże kraj przed sprzedawczykami.

  3. Jak to nienawiść odbiera rozum, prawaki, lewaki wszyscy umierają a ten pacan który to pisze to pewnie Pan wielką gębą bo wyżej się nosi dlatego słoma z butów mu wystaje .Każdy szczeka ale prawackie pieniądze smakują każdemu a najbardziej tym co nie zapracowani na nie i boją się podpisać pod tekstem .

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here