Tragiczny wypadek w Gryfowie Śląskim. Zginął 45- letni mężczyzna

45
22932
fot.: OSP KSRG Gryfów Śląski

Do tragicznego w skutkach wypadku samochodowego doszło po północy na wjeździe do Gryfowa Śląskiego od strony sołectwa Wieża.

 

„Dnia 01.04.2021 o godzinie 00:29 zostaliśmy zadysponowani do wypadku samochodu osobowego w miejscowości Wieża” – informują na swoim profilu strażacy z OSP KSRG w Gryfowie Śląskim.

Z wstępnych ustaleń policji wynika, iż kierujący SUV-em 45- letni mieszkaniec Gryfowa Śląskiego stracił panowanie nad mercedesem i ten uderzył w drzewo, po czym samochód dachował a kierowca wypadł z auta – wyjaśnia nam sierż. Olga Łukaszewicz oficer prasowa lwóweckiej policji.

fot.: OSP KSRG Gryfów Śląski
fot.: OSP KSRG Gryfów Śląski

„Po przybyciu na miejsce rozpoczęliśmy resuscytację krążeniowo- oddechową, niestety po długiej walce kierowca zmarł na miejscu”. – tłumaczą druhowie z gryfowskiej straży pożarnej.

Na miejscu pracowali strażacy z OSP Gryfów Śląski, JRG PSP Lwówek Śląski, zespół ratownictwa medycznego. Czynności pod nadzorem prokuratora prowadzili lwóweccy policjanci, którzy ustalają przyczynę wypadku.

Rodzinie i bliskim składamy najszczersze kondolencje.


Twój 1 procent dla strażaków z OSP Gryfów Śląski

45 KOMENTARZE

 1. Krzychu nie przesadzał z prędkością, więc tym bardziej to bardzo przykre co się wydarzyło. Wiem jedno, jak potrzebna była jego pomoc to jej nie odmawiał. Żegnaj Krzysztof, będzie nam Ciebie brakowało

 2. Krzysztof był wielkim człowiekiem.Człowiekiem czynu który sam zapracował na swój sukces. Byleś dla nas jak Brat. Wielki Brat! Spoczywaj w spokoju przyjacielu.

  Do tych którzy piszą tępe komentarze “Janusze”,”Cebulaki” zachowajcie je dla siebie! I Życzę wam żebyście swoją wieloletnia ciężka praca doszli to tego do czego doszedł ten człowiek. Wtedy będziecie mieli prawo krytykować drugiego dobrego człowieka.

  WSPÓŁCZUCIA DLA RODZINY. ZAWSZE BĘDZIEMY Z WAMI I BĘDZIEMY WAS WSPIERAĆ

  TRZYMAJ SIĘ KRZYSIU 🙁

 3. Twoja śmierć nie była bez sensu. Jest dla nas (może nawet tysięcy) nauczką. Wszyscy zwolniliśmy. Bardzo zwolniliśmy.
  Przez Twoją tragedię nabieramy dystansu i rozwagi. Prosimy Boga żeby zapomniał o Twoich upadkach a wspomniał na Twoje dobre czyny których było tak wiele. Szczere współczucia dla rodziny…

 4. Nie bylo dnia zeby Krzysiek wylegiwal sie w łóżku.. Zawsze pierwszy na nogach.. Nikt mu niczego nie dał…wypadek 0.29…zaden z was nie pomyślał ze zwyczajnie mogl przysłać za kierownicą.. Takie auta nie tracą kontroli na drodze.. Tym bardziej tacy kierowcy…

 5. Zginął mąż ojciec. Najważniejsze są teraz jego dwie miłości życia. Biedna żona i córeczka, nigdy już ich życie nie będzie normalne. Straszna tragedia.

 6. To wszystko jest jak zły sen z którego nie można się obudzić. Straszna tragedia. Nataszko i Samanta On zawsze będzie obok i będzie Was strzegł. Nic nie ukoi bólu więc po prostu napisze żebyście były dzielne. Krzysiek na pewno by tego chciał

 7. Chciałabym żeby to była nieprawda!Nie mogę przestać myśleć o tym. Dlaczego akurat ktoś taki jak on? Dlaczego? Chłopak który tak dużo w życiu osiągną własną pracą. Dużo siły dla jego żony i córeczki. Wyrazy współczucia dla całej rodziny.

 8. Wyrazy współczucia dla rodziny, Dziewczyny musicie być śilne, Krzysiek będzie nad Wami opiekował. Zapamiętamy go jako zawsze uśmiechniętego człowieka. Jego śmierć może ocali niejednego zmęczonego kierowcę, który zrobi przystanek, nieważne jak blisko będzie już do celu. Żegnaj Krzychu.

 9. niech ten wypadek bedzie przestrogą dla tych którzy wsiadaja po alkocholu do samochodu ,a jak by w tym czasie przechodziła cała rodzina ??i by wszyscy zgineli bo ktoś wsiadł po alkocholu

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here