Tragedia w Lwówku Śląskim. Zginął 66- latek

9
6418

Nie żyje 66- letni mężczyzna. Zginął on najprawdopodobniej od uderzenia zadanego siekierą. Okoliczności jego śmierci bada policja i prokuratura.

 

Do dramatycznych wydarzeń doszło w niedzielę, 27 marca br. w Lwówku Śląskim. Z wstępnych informacji od czytelników wynika, iż między dwoma mężczyznami doszło do nieporozumienia, które przerodziło się w bójkę. W pewnym momencie jeden z nich miał złapać za siekierę i uderzyć nią drugiego. W wyniku zadanego ciosu 66- latek doznał bardzo poważnych obrażeń.

Lwówecka policja potwierdza, iż zgłoszenie Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Lwówku Śląskim otrzymał ok. godziny 12. Z tego wynikało, że na obrzeżach miasta doszło do tragedii. Z wstępnych ustaleń policji wynika, iż 47- letni mieszkaniec miasta uderzył niebezpiecznym narzędziem 66- latka. Ten trafił do szpitala, jednak obrażenia były na tyle poważne, iż mężczyzna zmarł.

Policja potwierdza także, iż podejrzany o doprowadzenie do ciężkiego uszkodzenia ciała i w jego następstwie śmieci 47- latek miał stwierdzoną chorobę psychiczną. Po zatrzymaniu został on przewieziony do szpitala psychiatrycznego w Bolesławcu.

Okoliczności zdarzenia pod nadzorem prokuratury bada lwówecka policja.

9 KOMENTARZE

    • Bardxo dobry i spokojny, zwłaszcza jak byl ostatnio złapany przez policję jak wywozil kradzione rzeczy z okolicznych domów. Jest również o tym artykuł na lwowecki.info. Szkoda człowieka, ale na pewno nie był z niego dobry obywatel.

  1. Pewnie się wywinie. A według mnie to jesli osoba jest chora psychicznie i nie jest na leczeniu zamknietym i chodzi jak kazdy inny czlowiek to i powinna odpowiadac jak czlowiek zdrowy. A teraz stwierdzą ze był niepoczytalny… I dalej bedzie chodzic po ulicach.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here