Trafił strzałą w publiczność. Wypadek na pokazie w Kliczkowie

4
3561
zdjęcia nadesłane przez czytelnika - dziękujemy!

To miała być pełna słońca i radości majówka. Niestety, dla jednego z widzów przerodziła się w koszmar. Starszy mężczyzna został ugodzony strzałą.

 

 

Muzyka myśliwska, pokaz mody średniowiecznej, pokaz alchemiczny, pokaz konny, czy pokaz fechtunku. Takie atrakcje towarzyszyły uczestnikom pierwszomajowej zabawy na Zamku w Kliczkowie. Niestety, wśród zachwytów i braw zdarzył się też wypadek.

Jak poinformowali czytelnicy Lwówecki.info na pokazie łucznictwa w Kliczkowie, na turnieju rycerskim, około godziny 15. łucznik postrzelił widza. Z relacji dziennikarzy Bolec.info wynika, iż jeździec w trakcie zeskakiwania z konia chciał strzelić z łuku w kierunku tarczy oddalonej o około 10 metrów, niestety, strzelił w kierunku publiczności. Ugodzony strzałą starszy mężczyzna o własnych siłach udał się do zabezpieczającego wydarzenie ambulansu.

Jak wynika z informacji przekazanych przez czytelników rana u mężczyzny okazał się na tyle poważna, iż drugim ambulansem został odwieziony do szpitala.

Aktualizacja.

Okoliczności zdarzenia wyjaśniają bolesławieccy policjanci. asp. szt. Anna Kublik-Rościszewska nadmienia, iż poszkodowany mężczyzna po zaopatrzeniu rany ręki opuścił szpital.

4 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here