Toniemy w śmieciach. Kolejne dzikie wysypisko w lesie

8
450

Materiały budowlane, panele podłogowe, środki chemiczne, części samochodowe, kasety wideo, a nawet drzwi można znaleźć w środku lasu. Na kolejne dzikie wysypisko śmieci w regionie natknął się nasz czytelnik.

Dziś jak poszedłem na spacer z psem napotkałem na czyjeś wysypisko śmieci, ktoś przy drodze pomiędzy Skorzynicami a Sędzimirowem wyrzucił śmieci do lasu. – informuje czytelnik, który podobnie jak my nie potrafi zrozumieć mentalności śmieciarzy – Ludzie są okropni i niszczą środowisko gdy wyzwalają śmieci do lasu – dodaje i przesyła także zdjęcia dzikiego wysypiska.

8 KOMENTARZE

  1. Zapraszam też na spacer do lasów w okolicach Proszówki – wszędzie stare opony, wory pełne śmieci, elementy starych samochodów, puste butelki i wszystko czego tylko dusza zapragnie. A byłoby i więcej, ale mieszkańcy trochę wyrzucają na własną rękę. Byłoby miło wybrać się na niedzielny spacer w czyste, przyjemne i zielone miejsce, ale te wszechobecne śmieci obrzydzają wszystko.

  2. Pilchowice zaraz przy zjeździe do elektrowni na skarpie przy rzece od lat wyrzucane są śmieci – pełne worki,wersalki opony i wiele innych rzeczy puszki po farbach ……….nie wspominam o zaporze i jeziorze i okolicznych lasach – nie wiem dlaczego jest problem zabrać ze sobą do domu po spacerze puste butelki / puszki / papierki bo batonikach / inne opakowania….. ludzie czują się bez karni …. świadomość nas wszystkich w tym temacie powinna być na dużo wyższym poziomie … przecież to jest dobro nas wszystkich, jak można śmiecić we własnym domu i na własnym podwórku – przecież Ci ludzie co podrzucają śmieci, też mają rodziny i chodzą też na spacery, czy im to nie przeszkadza ????

  3. Wszyscy chcecie mieć zielono….Ale tylko narzekanie, że ktoś coś. A dlaczego nie runiecie na UM A jak to nie pomoże to do mediów. Od razu byłoby wysprzatane. Bez akcji ludzi nic nie bedzie.

    • puknij się w głowę, syf do lasu i do UM? A co to UM to służąca do sprzątania? Właśnie osioł poleciał do mediów zamiast zgłosić w Nadleśnictwie. Jak to w lesie to są inne służby. Niech robią monitoring i dają wielkie mandaty.

  4. wystarczy posluchac i popatrzeć kto miał remont domu ocieplenia itp. i po sladach starych części do aut i tak ukarać az nu braknie na papiet toaletowy aby kupic to jest dramat a np. Rakowice wielkie ktoś niedawno wywalił opony i inne smieci kolo lasku i co obcy tu byli Nie to zrobił mieszkaniec owych Rakowic i menda ma posprzatana komurke normalnie dziady i Hamy Jedne do ukarania i w kamieniołomie odpokutować

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here