Tłumy na otwarciu pierwszego sklepu LIDL w Lwówku Śląskim

21
1106

Punktualnie o godzinie 7:00 w czwartek 24 października przy ul. Jaśkiewicza 20 B otwarty został pierwszy sklep sieci Lidl Polska w Lwówku Śląskim. Z okazji otwarcia na klientów czekają specjalne oferty produktów w promocyjnych cenach.

W sklepie klienci mogą znaleźć produkty marek własnych Lidl, m.in.: „Chrupiące z Pieca” – pyszne, aromatyczne pieczywo, wędliny „Pikok”, świeże mięso „Rzeźnik”, produkty BIO czy świeże owoce i warzywa dostępne w ramach „Ryneczku Lidla”.

Firma Lidl od lat współpracuje z polskimi producentami, proponując konsumentom produkty pochodzące zarówno od branżowych liderów jak i mniejszych, lokalnych dostawców. W asortymencie sklepu znajduje się już ponad 50 produktów marek własnych oznaczonych godłem „Teraz Polska”.

W okresie od czwartku, 24 października, do soboty, 2 listopada, wiele artykułów objętych zostanie specjalnymi promocjami cenowymi.

W sklepie Lidl w Lwówku Śląskim znaleźć będzie można również ofertę tygodni tematycznych z produktami charakterystycznymi dla różnych kuchni świata oraz bogatą ofertę artykułów przemysłowych, które w Lidlu pojawiają się średnio trzy razy w tygodniu. W nowej placówce, klienci będą mogli nabyć m.in. szeroki asortyment tekstyliów oraz artykułów gospodarstwa domowego w bardzo atrakcyjnych cenach!

Na osoby, które odwiedzą sklep Lidl w dniu otwarcia czeka pyszna kawa i kiełbaski z grilla, a dla najmłodszych malowanie buziek i balony. Dla wszystkich sieć przygotowała atrakcyjne promocje na wybrane artykuły.

Sklep sieci Lidl we Lwówku Śląskim ma powierzchnię sali sprzedaży wynoszącą ok. 1000 m2. W obiekcie zostało zatrudnionych 17 osób. Placówka będzie czynna od poniedziałku do czwartku w godzinach od 7:00 do 21:00, w piątki i soboty od 7:00 do 22:00, a w niedziele handlowe od 9:00 do 18:00. Zmotoryzowani klienci będą mogli korzystać z ok. 57 miejsc parkingowych.

W myśl hasła „Więcej na radość z życia” produkty oferujemy w atrakcyjnych, niskich cenach, podkreślając tym samym, jak pełniej cieszyć się życiem każdego dnia dzięki oszczędności czasu oraz pieniędzy. Kupujący zawsze mogą znaleźć w sklepach Lidl różnorodne artykuły i promocje. Zapraszamy wszystkich klientów do korzystania z naszej oferty w nowo otwartej placówce w Lwówku Śląskim” – podsumowuje Aleksandra Robaszkiewicz, Head of Corporate Communication, Lidl Polska.

W trosce o lepsze jutro – ekologiczne rozwiązania w sklepie Lidl

 

W placówce wykorzystano ekologiczne rozwiązania m.in.:
• instalację ogrzewania wykonaną w oparciu o gruntowe pompy ciepła,
• odzysk ciepła z urządzeń chłodniczych,
• energooszczędne oświetlenie LED.

Powyższe rozwiązania mają za zadanie zwiększenie efektywności energetycznej obiektu, uczynienie placówki obiektem energooszczędnym, co w konsekwencji przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego.

Informacje o firmie:
Lidl Polska należy do międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl, w której skład wchodzą niezależne spółki prowadzące aktywną działalność na terenie całej Europy. Historia sieci Lidl sięga lat 30. XX wieku, a pierwsze sieci pod szyldem tej marki powstały w Niemczech w latach 70. XX wieku. Obecnie w 32 krajach istnieje około 10.500 sklepów tej marki, a w Polsce ponad 670.

21 KOMENTARZE

  1. No to teraz trzeba w Lwówku Śląskim zrobić metro od Radłówki do Dworka i druga nitka z Rakowic do mojesza ze stacjami w rynku,przy basenie,przy gminie i przy monopolowym.Śmiejecie się?Jednak w kampanii wyborczej samorządowej ktoś tu taki z nieba wzięty pomysł podpowiedział.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here