Tłocznia owoców koło Lwówka Śląskiego serdecznie zaprasza

6
5317
Vitberry Mojesz

Posiadasz świeże owoce i nie wiesz co z nimi zrobić? A może szukasz dla siebie i swojej rodziny naturalnych soków bez dodatku cukru i konserwantów?

 

 

Firma Vitberry mieści się w Mojeszu koło Lwówka Śląskiego i zajmuje się produkcją naturalnych soków i syropów owocowych.

Pasja zarówno do ogrodnictwa jak i rolnictwa narodziła się już we wczesnych latach młodzieńczych. Adrian – bo tak nazywa się twórca i pomysłodawca wszystkiego, czym zajmuje się firma – miłość do owoców i warzyw ma we krwi. To właśnie on sam zapoczątkował plantacje malin, a od tego wszystko się zaczęło.

Stawiamy na naturalność, nasze produkty charakteryzuje prosty skład bez żadnych dodatkowych polepszaczy i konserwantów. Soki poddajemy procesowi pasteryzacji w niskich temperaturach, pozwala nam to zachować smak owoców nie niszcząc przy tym drogocennych składników odżywczych jakie się w nich znajduj – wskazuje Adrian Chapiński.

W ofercie firmy na stronie internetowej Vitberry.pl jest szeroki wybór soków owocowych i syropów tłoczonych na zimno.

Vitberry Mojesz

– Nasze produkty powstały dzięki pasji do natury. Owoce, które wykorzystujemy do produkcji syropów owocowych pochodzą głownie z własnych upraw. Nasze przetwory wyróżnia prosty skład. Tworzymy je tylko z dwóch składników. Stawiamy na naturalność, co pozwala zachować prawdziwy aromat świeżo zebranych owoców, o które dbamy już od samego początku. – podkreśla Adrian Chapiński.

Firma Vitberry z Mojesza zapraszamy do tłoczni wszystkich, którzy chcą wytłoczyć sok z własnych owoców. Jest to bardzo dobry sposób na zagospodarowanie pełnowartościowych owoców, które nie zawsze spełniają wymogi owoców deserowych. Soki tłoczone są na miejscu i rozlewane w opakowania typu bag-in-box oraz szklane butelki.

Przyjedź do nas i sprawdź samemu.

Vitberry
Mojesz 31b
59-600 Lwówek Śląski
Telefon: 501 242 197

Obserwuj profil https://www.facebook.com/profile.php?id=100028607634841 i bądź na bieżąco.

Vitberry Mojesz

6 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here