Termometr oszalał?

3
1350

Piątek, 10 stycznia 2020 roku, kilka minut po godzinie 10 termometr wskazuje +10 stopni Celsjusza!

 

W prognozie pogody na najbliższe dni nie widać większych zmian. Według synoptyków do przyszłego piątku temperatura w naszym regionie nawet w nocy nie powinna spaść poniżej zera. Natomiast w dzień będzie oscylowała w przedziale od 3 do 7 stopni na plusie.

3 KOMENTARZE

  1. O efekcie cieplarnianym słyszę od co najmniej 20 lat. Teraz można go sobie zmierzyć naocznie. dlatych co negują jego istnienie i takie dowodu pewnie nie wystarczą.

  2. Chyba w 2018 roku Duda powiedział,ze dopóki będzie prezydentem nie pozwoli na śmierć górnictwa.Powiedzial także,że efekt cieplarniany to wymysł prasy,że wystarczy w zimie otworzyć okno i wtedy widać jaki to efekt cieplarniany.No Duda otworz dziś okno i powiedz ZIMA to byłoby równoznaczne z tym co powiedziałeś mordercza hipokryzja a może morderczy hipokryta?

  3. To akurat nie jest żaden dowód na globalne ocieplenie ale na to, że zawiało z południa. Prześledźcie maksymalne temperatury notowane w styczniu na terenie dzisiejszej Polski to się zdziwicie. Wielokrotnie bywało >10C.
    To ciepłe powietrze u nas zepchnęło masy arktycznego powietrze nad Kanadę i Stany. Jak im zawieje od Kuby to u nas zrobi się zimno.

    Globalne ocieplenie mierzy się średnią roczną temperatura na całej Ziemi a nie tym co za oknem we Lwówku.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here