Terminarz rozgrywek ligi: Jelenia Góra – Klasa okręgowa

0

Znamy skład grupy jeleniogórskiej klasy okręgowej. Dzięki uprzejmości OZPN Jelenia Góra udostępniamy także terminarz rozgrywek.

RUNDA I

Kolejka 1 w dniach 15-08-2019

1 MLKS WOSKAR SZKLARSKA PORĘBA-WOJCIESZYCE – POGOŃ ŚWIERZAWA 2019-08-15 14:00
2 BKS BOBRZANIE BOLESŁAWIEC – WŁÓKNIARZ MIRSK 2019-08-15 14:00
3 LEŚNIK OSIECZNICA – VICTORIA RUSZÓW 2019-08-15 14:00
4 LECHIA PIECHOWICE – OLIMPIA KAMIENNA GÓRA 2019-08-15 14:00
5 HUTNIK PIEŃSK – GKS WARTA BOLESŁAWIECKA 2019-08-15 14:00
6 ŁUŻYCE LUBAŃ – NYSA ZGORZELEC 2019-08-15 14:00
7 WŁÓKNIARZ LEŚNA – PIAST WYKROTY 2019-08-15 14:00
8 POGOŃ MARKOCICE – STELLA LUBOMIERZ 2019-08-15 14:00

 

Kolejka 2 w dniach 17-08-2019/18-08-2019

9 POGOŃ ŚWIERZAWA – STELLA LUBOMIERZ 2019-08-17 17:00
10 PIAST WYKROTY – POGOŃ MARKOCICE 2019-08-17 17:00
11 NYSA ZGORZELEC – WŁÓKNIARZ LEŚNA 2019-08-17 17:00
12 GKS WARTA BOLESŁAWIECKA – ŁUŻYCE LUBAŃ 2019-08-17 17:00
13 OLIMPIA KAMIENNA GÓRA – HUTNIK PIEŃSK 2019-08-17 17:00
14 VICTORIA RUSZÓW – LECHIA PIECHOWICE 2019-08-17 17:00
15 WŁÓKNIARZ MIRSK – LEŚNIK OSIECZNICA 2019-08-17 17:00
16 MLKS WOSKAR SZKLARSKA PORĘBA-WOJCIESZYCE – BKS BOBRZANIE BOLESŁAWIEC 2019-08-17 17:00

 

Kolejka 3 w dniach 24-08-2019/25-08-2019

17 BKS BOBRZANIE BOLESŁAWIEC – POGOŃ ŚWIERZAWA 2019-08-24 17:00
18 LEŚNIK OSIECZNICA – MLKS WOSKAR SZKLARSKA PORĘBA-WOJCIESZYCE 2019-08-24 17:00
19 LECHIA PIECHOWICE – WŁÓKNIARZ MIRSK 2019-08-24 17:00
20 HUTNIK PIEŃSK – VICTORIA RUSZÓW 2019-08-24 17:00
21 ŁUŻYCE LUBAŃ – OLIMPIA KAMIENNA GÓRA 2019-08-24 17:00
22 WŁÓKNIARZ LEŚNA – GKS WARTA BOLESŁAWIECKA 2019-08-24 17:00
23 POGOŃ MARKOCICE – NYSA ZGORZELEC 2019-08-24 17:00
24 STELLA LUBOMIERZ – PIAST WYKROTY 2019-08-24 17:00

 

Kolejka 4 w dniach 31-08-2019/01-09-2019

25 POGOŃ ŚWIERZAWA – PIAST WYKROTY 2019-08-31 17:00
26 NYSA ZGORZELEC – STELLA LUBOMIERZ 2019-08-31 17:00
27 GKS WARTA BOLESŁAWIECKA – POGOŃ MARKOCICE 2019-08-31 17:00
28 OLIMPIA KAMIENNA GÓRA – WŁÓKNIARZ LEŚNA 2019-08-31 17:00
29 VICTORIA RUSZÓW – ŁUŻYCE LUBAŃ 2019-08-31 17:00
30 WŁÓKNIARZ MIRSK – HUTNIK PIEŃSK 2019-08-31 17:00
31 MLKS WOSKAR SZKLARSKA PORĘBA-WOJCIESZYCE – LECHIA PIECHOWICE 2019-08-31 17:00
32 BKS BOBRZANIE BOLESŁAWIEC – LEŚNIK OSIECZNICA 2019-08-31 17:00

 

Kolejka 5 w dniach 07-09-2019/08-09-2019

33 LEŚNIK OSIECZNICA – POGOŃ ŚWIERZAWA 2019-09-07 16:00
34 LECHIA PIECHOWICE – BKS BOBRZANIE BOLESŁAWIEC 2019-09-07 16:00
35 HUTNIK PIEŃSK – MLKS WOSKAR SZKLARSKA PORĘBA-WOJCIESZYCE 2019-09-07 16:00
36 ŁUŻYCE LUBAŃ – WŁÓKNIARZ MIRSK 2019-09-07 16:00
37 WŁÓKNIARZ LEŚNA – VICTORIA RUSZÓW 2019-09-07 16:00
38 POGOŃ MARKOCICE – OLIMPIA KAMIENNA GÓRA 2019-09-07 16:00
39 STELLA LUBOMIERZ – GKS WARTA BOLESŁAWIECKA 2019-09-07 16:00
40 PIAST WYKROTY – NYSA ZGORZELEC 2019-09-07 16:00

 

Kolejka 6 w dniach 14-09-2019/15-09-2019

41 POGOŃ ŚWIERZAWA – NYSA ZGORZELEC 2019-09-14 16:00
42 GKS WARTA BOLESŁAWIECKA – PIAST WYKROTY 2019-09-14 16:00
43 OLIMPIA KAMIENNA GÓRA – STELLA LUBOMIERZ 2019-09-14 16:00
44 VICTORIA RUSZÓW – POGOŃ MARKOCICE 2019-09-14 16:00
45 WŁÓKNIARZ MIRSK – WŁÓKNIARZ LEŚNA 2019-09-14 16:00
46 MLKS WOSKAR SZKLARSKA PORĘBA-WOJCIESZYCE – ŁUŻYCE LUBAŃ 2019-09-14 16:00
47 BKS BOBRZANIE BOLESŁAWIEC – HUTNIK PIEŃSK 2019-09-14 16:00
48 LEŚNIK OSIECZNICA – LECHIA PIECHOWICE 2019-09-14 16:00

 

Kolejka 7 w dniach 21-09-2019/22-09-2019

49 LECHIA PIECHOWICE – POGOŃ ŚWIERZAWA 2019-09-21 16:00
50 HUTNIK PIEŃSK – LEŚNIK OSIECZNICA 2019-09-21 16:00
51 ŁUŻYCE LUBAŃ – BKS BOBRZANIE BOLESŁAWIEC 2019-09-21 16:00
52 WŁÓKNIARZ LEŚNA – MLKS WOSKAR SZKLARSKA PORĘBA-WOJCIESZYCE 2019-09-21 16:00
53 POGOŃ MARKOCICE – WŁÓKNIARZ MIRSK 2019-09-21 16:00
54 STELLA LUBOMIERZ – VICTORIA RUSZÓW 2019-09-21 16:00
55 PIAST WYKROTY – OLIMPIA KAMIENNA GÓRA 2019-09-21 16:00
56 NYSA ZGORZELEC – GKS WARTA BOLESŁAWIECKA 2019-09-21 16:00

 

Kolejka 8 w dniach 28-09-2019/29-09-2019

57 POGOŃ ŚWIERZAWA – GKS WARTA BOLESŁAWIECKA 2019-09-28 16:00
58 OLIMPIA KAMIENNA GÓRA – NYSA ZGORZELEC 2019-09-28 16:00
59 VICTORIA RUSZÓW – PIAST WYKROTY 2019-09-28 16:00
60 WŁÓKNIARZ MIRSK – STELLA LUBOMIERZ 2019-09-28 16:00
61 MLKS WOSKAR SZKLARSKA PORĘBA-WOJCIESZYCE – POGOŃ MARKOCICE 2019-09-28 16:00
62 BKS BOBRZANIE BOLESŁAWIEC – WŁÓKNIARZ LEŚNA 2019-09-28 16:00
63 LEŚNIK OSIECZNICA – ŁUŻYCE LUBAŃ 2019-09-28 16:00
64 LECHIA PIECHOWICE – HUTNIK PIEŃSK 2019-09-28 16:00

 

Kolejka 9 w dniach 05-10-2019/06-10-2019

65 HUTNIK PIEŃSK – POGOŃ ŚWIERZAWA 2019-10-05 15:00
66 ŁUŻYCE LUBAŃ – LECHIA PIECHOWICE 2019-10-05 15:00
67 WŁÓKNIARZ LEŚNA – LEŚNIK OSIECZNICA 2019-10-05 15:00
68 POGOŃ MARKOCICE – BKS BOBRZANIE BOLESŁAWIEC 2019-10-05 15:00
69 STELLA LUBOMIERZ – MLKS WOSKAR SZKLARSKA PORĘBA-WOJCIESZYCE 2019-10-05 15:00
70 PIAST WYKROTY – WŁÓKNIARZ MIRSK 2019-10-05 15:00
71 NYSA ZGORZELEC – VICTORIA RUSZÓW 2019-10-05 15:00
72 GKS WARTA BOLESŁAWIECKA – OLIMPIA KAMIENNA GÓRA 2019-10-05 15:00

 

Kolejka 10 w dniach 12-10-2019/13-10-2019

73 POGOŃ ŚWIERZAWA – OLIMPIA KAMIENNA GÓRA 2019-10-12 15:00
74 VICTORIA RUSZÓW – GKS WARTA BOLESŁAWIECKA 2019-10-12 15:00
75 WŁÓKNIARZ MIRSK – NYSA ZGORZELEC 2019-10-12 15:00
76 MLKS WOSKAR SZKLARSKA PORĘBA-WOJCIESZYCE – PIAST WYKROTY 2019-10-12 15:00
77 BKS BOBRZANIE BOLESŁAWIEC – STELLA LUBOMIERZ 2019-10-12 15:00
78 LEŚNIK OSIECZNICA – POGOŃ MARKOCICE 2019-10-12 15:00
79 LECHIA PIECHOWICE – WŁÓKNIARZ LEŚNA 2019-10-12 15:00
80 HUTNIK PIEŃSK – ŁUŻYCE LUBAŃ 2019-10-12 15:00

 

Kolejka 11 w dniach 19-10-2019/20-10-2019

81 ŁUŻYCE LUBAŃ – POGOŃ ŚWIERZAWA 2019-10-19 15:00
82 WŁÓKNIARZ LEŚNA – HUTNIK PIEŃSK 2019-10-19 15:00
83 POGOŃ MARKOCICE – LECHIA PIECHOWICE 2019-10-19 15:00
84 STELLA LUBOMIERZ – LEŚNIK OSIECZNICA 2019-10-19 15:00
85 PIAST WYKROTY – BKS BOBRZANIE BOLESŁAWIEC 2019-10-19 15:00
86 NYSA ZGORZELEC – MLKS WOSKAR SZKLARSKA PORĘBA-WOJCIESZYCE 2019-10-19 15:00
87 GKS WARTA BOLESŁAWIECKA – WŁÓKNIARZ MIRSK 2019-10-19 15:00
88 OLIMPIA KAMIENNA GÓRA – VICTORIA RUSZÓW 2019-10-19 15:00

 

Kolejka 12 w dniach 26-10-2019/27-10-2019

89 POGOŃ ŚWIERZAWA – VICTORIA RUSZÓW 2019-10-26 14:00
90 WŁÓKNIARZ MIRSK – OLIMPIA KAMIENNA GÓRA 2019-10-26 14:00
91 MLKS WOSKAR SZKLARSKA PORĘBA-WOJCIESZYCE – GKS WARTA BOLESŁAWIECKA 2019-10-26 14:00
92 BKS BOBRZANIE BOLESŁAWIEC – NYSA ZGORZELEC 2019-10-26 14:00
93 LEŚNIK OSIECZNICA – PIAST WYKROTY 2019-10-26 14:00
94 LECHIA PIECHOWICE – STELLA LUBOMIERZ 2019-10-26 14:00
95 HUTNIK PIEŃSK – POGOŃ MARKOCICE 2019-10-26 14:00
96 ŁUŻYCE LUBAŃ – WŁÓKNIARZ LEŚNA 2019-10-26 14:00

 

Kolejka 13 w dniach 02-11-2019/03-11-2019

97 WŁÓKNIARZ LEŚNA – POGOŃ ŚWIERZAWA 2019-11-02 14:00
98 POGOŃ MARKOCICE – ŁUŻYCE LUBAŃ 2019-11-02 14:00
99 STELLA LUBOMIERZ – HUTNIK PIEŃSK 2019-11-02 14:00
100 PIAST WYKROTY – LECHIA PIECHOWICE 2019-11-02 14:00
101 NYSA ZGORZELEC – LEŚNIK OSIECZNICA 2019-11-02 14:00
102 GKS WARTA BOLESŁAWIECKA – BKS BOBRZANIE BOLESŁAWIEC 2019-11-02 14:00
103 OLIMPIA KAMIENNA GÓRA – MLKS WOSKAR SZKLARSKA PORĘBA-WOJCIESZYCE 2019-11-02 14:00
104 VICTORIA RUSZÓW – WŁÓKNIARZ MIRSK 2019-11-02 14:00

 

Kolejka 14 w dniach 09-11-2019/10-11-2019

105 POGOŃ ŚWIERZAWA – WŁÓKNIARZ MIRSK 2019-11-09 14:00
106 MLKS WOSKAR SZKLARSKA PORĘBA-WOJCIESZYCE – VICTORIA RUSZÓW 2019-11-09 14:00
107 BKS BOBRZANIE BOLESŁAWIEC – OLIMPIA KAMIENNA GÓRA 2019-11-09 14:00
108 LEŚNIK OSIECZNICA – GKS WARTA BOLESŁAWIECKA 2019-11-09 14:00
109 LECHIA PIECHOWICE – NYSA ZGORZELEC 2019-11-09 14:00
110 HUTNIK PIEŃSK – PIAST WYKROTY 2019-11-09 14:00
111 ŁUŻYCE LUBAŃ – STELLA LUBOMIERZ 2019-11-09 14:00
112 WŁÓKNIARZ LEŚNA – POGOŃ MARKOCICE 2019-11-09 14:00

 

Kolejka 15 w dniach 16-11-2019/17-11-2019

113 POGOŃ MARKOCICE – POGOŃ ŚWIERZAWA 2019-11-16 13:30
114 STELLA LUBOMIERZ – WŁÓKNIARZ LEŚNA 2019-11-16 13:30
115 PIAST WYKROTY – ŁUŻYCE LUBAŃ 2019-11-16 13:30
116 NYSA ZGORZELEC – HUTNIK PIEŃSK 2019-11-16 13:30
117 GKS WARTA BOLESŁAWIECKA – LECHIA PIECHOWICE 2019-11-16 13:30
118 OLIMPIA KAMIENNA GÓRA – LEŚNIK OSIECZNICA 2019-11-16 13:30
119 VICTORIA RUSZÓW – BKS BOBRZANIE BOLESŁAWIEC 2019-11-16 13:30
120 WŁÓKNIARZ MIRSK – MLKS WOSKAR SZKLARSKA PORĘBA-WOJCIESZYCE 2019-11-16 13:30

OZPN Jelenia Góra

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here