Tańczyli na maskach samochodów. Stop wandalom!

12
123

Wyjątkową fantazją, żeby nie powiedzieć głupotą popisali się młodzi ludzie, którzy w miniony weekend, w nocy z soboty na niedzielę urządzili sobie „balety” na maskach zaparkowanych przy ulicy samochodów.

Do zdarzenia doszło na ulicy Morcinka w Lwówku Śląskim. Efekt głupich wybryków to m.in. porysowane maski aut i połamane wycieraczki, co na zdjęciach uwieczniła jedna z mieszkanek.

Mieszkańcy Lwówka Śląskiego poinformowali nas, iż tej samej nocy zaledwie kilkadziesiąt metrów dalej, na ul Krótkiej w dwóch samochodach przebito opony.

Jeżeli ktoś z Was widział, lub zna wandali to zachęcamy do przekazania informacji policji – tel.: 112, lub do anonimowego informowania w komentarzach. Do póki będzie społeczne przyzwolenie na akty wandalizmu, dopóki te będą się powtarzały.

 

czytaj także:

12 KOMENTARZE

  1. Sprawdzić monitoring z żabki na ulice któtką, i monitoring ze słupa z ulicy krótkiej oraz z banku spółdzielczego kto się w nocy kręcił? Złapać i niech pokrywają koszty lakiernicze. NIE MAJĄ MÓZGU !!!!!

  2. W ten weekend przy placu zabaw dla dzieci w parku przy PoloMarkecie przez kilka godzin była wielka biesiada. Kolejna w parku na tzw “patelni”. O porządek w takich miejscach powinna zadbać Policja. Niestety jest jakieś ciche przyzwolenie. Wspólnoty natomiast powinny zainwestować w jakiś dobry monitoring i będzie spokój.

  3. Co się dzieje w tym Lwówku już . Tragedia strach wyjść wg na miasto , gówniarze rządzą już tym miastem i robią sobie co im się tylko podoba … Policja powinna częściej patrolować miasto i nawet spacerkiem chodzić po mieście podczas służby wieczorami, a nie nic nie robić a potem dziwota że się dzieje jak się dzieje … Jak nie dewastują co to robi miasto by ładnie wyglądało to teraz tańce na samochodach a potem co będzie ?

  4. Prośba do policji, więcej patroli nocami w mieście i legitymować grupki pijące alkohol, jest to picie w miejscu publicznym, a pija na pewno. Miejsca zbiorek to: parki, szkolna górna, droga koło ogólniaka, pks, pkp.

  5. I nie będzie lepiej, policjantów jak na lekarstwo w nocy maksymalnie czterech na CAŁY powiat (Lwówek, Wleń, Gryfów, Lubomierz, Mirsk), a zgłoszeń kilkaset od pijanych domówek do wałęsających się piesków, głośno puszczających muzykę sąsiadów itp. Już na interwencję czeka się nieraz godzinę w kolejce na 4 lub 6 miejscu (jak u lekarza za niedługo będzie numerek i paragon z godziną wizyty patrolu !) Reklamy wszędzie wiszą że przyjmą do służby. Ponoć w powiecie jest 7 wolnych miejsc co i tak nawet jak będzie full nie załatwi sprawy. Może gminy dołożą się do bezpieczeństwa i wystawią patrole nocne straży miejskiej ?! No i KONIECZNIE trzeba się grodzić, montować alarm i monitoring. Takie czasy że bez tego ani rusz !!!

  6. A gdzie Policja czyżby drzemała?? A inna sprawa , że gówniarzom wszystko wolno. Dla nich każdy jest nikim. I ta okropna obojętność wśród ludzi. Nie wierzę , że nikt tego nie widział a w dzisiejszej dobie każdy ma telefon.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here