Lwówek Śląski: Złodzieje w akcji. Obrobili kilka aut

19
2763
zdjęcie nadesłane przez czytelników

Smutny widok czekał w niedzielny poranek na właścicieli kilku samochodów zaparkowanych przy ulicy Morcinka w Lwówku Śląski. Z ich samochodów złodzieje skradli wkłady lusterek.

Okradziono samochody

Do kradzieży doszło najprawdopodobniej w nocy z soboty na niedzielę. Na chwilę obecną wiemy tylko o kilku autach, które zostały okradzione.

 

Zniszczyli samochody

Do podobnej sytuacji, głupiego wybryku doszło na ulicy Morcinka w Lwówku Śląskim niemal równo rok temu. Wówczas dwaj mężczyźni skakali po maskach samochodów i wyrywali wycieraczki. O sprawie pisaliśmy tutaj. Dzięki nagraniu z monitoringu sprawców – obywateli Ukrainy – po kilku dniach udało się zatrzymać.

 

Kto okradł samochody?

Może ktoś z Was widział sprawców, być może ktoś wie, kto „potrzebował” wkłady do lusterek? W tej sprawie liczy się każda informacja. Ważny jest każdy sygnał, na który czekają lwóweccy policjanci – tel.: 112.

zdjęcie nadesłane przez czytelników
zdjęcie nadesłane przez czytelników
zdjęcie nadesłane przez czytelników

czytaj także:

19 KOMENTARZE

  1. Droga Pani Burmistrz. Jest Pani odpowiednią osoba na odpowiednim stanowisku. Nasze miasto zmienia się jak nigdy wcześniej. Mając na uwadze szacunek do naszych podatków i naszego mienia proszę jeszcze sypnąć grosza na monitoring w miejscach gdzie tego nie ma. Luksusem będzie obserwacja miasta przez odpowiednie służby przez 24 godziny na dobę tak jak to jest w miastach dużych.

  2. Właśnie. Gdzie jest Monitoring? . Przecież to centrum i ulica jest długa i wzdłuż tej ulicy jest mnóstwo samochodów i przychodnia. To nie pierwszy taki incydent na tej ulicy,bo złodzieje dobrze wiedzą,że nie ma kamer. A kamera jest na króciutkim odcinku na Krótkiej od strony Żabki .

  3. Proponuję aby każdy poszkodowany zgłaszał takie nawet drobne kradzieże być może tutaj widać 3 Volkswageny Passaty inne Passaty też są bez lusterek być może pojawi się jakaś droga jak sobie szli, jechali i kradli te lusterka i inne, być może komuś coś innego znikło sprzed domu … Tarcza 1,0 (dla przestępców)

  4. Kamery przydałyby się na Konopnickiej, Morcinka, Placu Wolności od strony wschodniej (mienie gminne niestety też może ucierpieć ostatnio widziałam dzieciaki które wspinały się na pręgierz na górę) Na Skłodowskiej-Curie, chrobrego, to by się przydała z jedna kamera i jakieś z 4 lampy, na Orzeszkowej, Zamkowej, Malinowskiego, (ogólnie wlotowe ulice), lub dofinansować Policję aby było więcej patroli i innych tego typu działań.

  5. I co z tego, że założą monitoring. Ktoś to powinien analizować i wyciągać konsekwencje. Zobaczcie co się dzieje w naszym parku miejskim gdzie ponoć jest założony monitoring. W jednym z rogów w dawnej części po byłym cmentarzu żydowskim gromadzą się młodzi ludzie . Wystarczy zobaczyć co pozostawiają po sobie. Co na to odpowiednie służby. Brak słów….

  6. A przy okazji do . Burmistrz , co się dzieje z stawem w parku ? czy jest reakcja ze strony Urzędu ? Czy nasze podatki zostały utopione w tych bajorach ?

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here