Szkoły zamknięte do Świąt

9
1522

Kilka dni temu informowaliśmy, iż szkoły mają zostać zamknięte do Świat Wielkiej Nocy. Dziś premier podjął decyzję o wstrzymaniu pracy szkół do Świat i wprowadzeniu stanu epidemii.

 

– Wprowadzamy stan epidemii, który wprowadza nowe prerogatywy dla nas, ale też i nowe obowiązki. Robimy wszystko, by przygotować Polskę na trudne, nadchodzące tygodnie – mówił  Morawiecki.

Dzieci i młodzież mają w tej chwili korzystać z internetowych platform. Na chwilę obecną nikt nie wyklucz,, iż zamknięcie placówek będzie dalej przedłużane. Wszystko zależy od szybkości rozprzestrzeniania się koronawirusa. 

Oprócz szkół zamknięte będą także żłobki i przedszkola.

9 KOMENTARZE

  1. Jak to jest, że Starostwo w Lwowku Śląskim zamknęło się na interesantów a pozwala na pracę Ośrodka w Plakowicach i przyjmowanie wychowankow, których dowozi policja bez wczesniejszej kwarantanny?

  2. Jak to jest, że wszystkie instytucje publiczne, urzędy, banki, sklepy, sądy ograniczają swą działalność, starostwo w Lwowku Śląskim zamyka się przed interesantami a pozwala pracować Ośrodkowi w Plakowicach gdzie wychowankow dowozi policja z całej polski bez wcześniejszej kwarantanny. Tym bardziej, że jest ogłoszony stan epidemii w Polsce. Jakie jest tu zapewnienie bezpieczenstwa?

    • No przecież, że oni na to nie wpadli – Natychmiast opróżnić placówkę, wypuścić też osadzonych z więzień oraz szpitali psychiatrycznych;) a tak na poważnie Ludzie gdzie wy macie mózgi????

  3. To ty człowieku nie płać za wodę prąd gaz itd. chyba normalne jak się nie korzysta to się nie płaci a szkoły i przedszkola trzeba oplacac

  4. Ośrodek w Płakowicach jest zamknięty , mieszkamy tam i nie widzimy żadnych dzieci . Poza tym na drzewie są informacje o tym ze ta placówka jest zamknięta i jest zakaz korzystania z placu zabaw oraz tej siłowni na świeżym powietrzu. Nawet nasze dzieci nie mogą z tego korzystać

  5. Placówka w byłych Płakowicach jest otwarta i funkcjonuje z racji swojego profilu i przeznaczenia . Przebywa tam młodzież z wyrokami Sądowymi . Wypuszczenie ich byłoby mało rozsądnym rozwiązaniem

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here