Szczepienia. Powiat lwówecki na 9 miejscu w kraju

0
1800
public.tableau.com

Na 9 pozycji w kraju i pierwszej w województwie dolnośląskim pod względem liczby wykonanych szczepień z 7 ostatnich dni na 10 tysięcy mieszkańców znalazł się nasz powiat.

 

Powiat aleksandrowski, Katowice i powiat nidzicki – to pierwsza trójka opracowanego na podstawie danych z Ministerstwa Zdrowia zestawienia, którego autorem jest portal public.tableau.com. Zestawienie to jest aktualizowane codziennie. Z zaprezentowanych w dniu dzisiejszym danych wynika, iż powiat lwówecki znajduje się na pierwszym miejscu na Dolnym Śląsku i na 9 miejscu w kraju!

To znakomity wynik na który od kilku miesięcy pracuje cała nasza służba zdrowia. Punkty szczepień zlokalizowane są w każdej gminie. W dotarciu na szczepienia osobom starszym i schorowanym pomagają strażacy. Jednak tak doby wynik to także efekt dużego zainteresowania szczepionkami przeciwko COVID samych mieszkańców.

Zadowolenia w rozmowie z nami z takiej sytuacji nie kryje Pan Starosta Daniel Koko, który dziękuje wszystkim zaangażowanym w proces szczepień za tak sprawne działanie.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here