Strażak OSP potrzebuje naszej pomocy

1
2207

Mariusz przebywa w szpitalu z poparzeniami i odmrożeniami, a jego dom po pożarze nie nadaje się do zamieszkania. Przez lata niósł pomoc, teraz on i jego rodzina potrzebują wsparcia.

 

 

W śnieżną grudniową sobotę 2 grudnia rodzinę Mariusz dotknęła tragedia. W wyniku pożaru w jego domu spłonęła cała kotłownia. Została uszkodzona w budynku instalacja ogrzewania wraz z piecem oraz instalacja elektryczna. Wszystko to spowodowało, że budynek w związku z pogodą i temperaturą nie nadaje się w obecnej chwili do zamieszkania. Sam Mariusz przebywa w szpitalu z poparzeniami i odmrożeniami spowodowanymi ratowaniem dobytku.

Aby rodzina Mariusza mogła zacząć sprzątać i odmalowywać mieszkanie, muszą mieć ciepło i prąd. Dlatego też Przyjaciele i znajomi Mariusza, druha i naczelnika OSP Świeradów-Zdrój założyli zrzutkę. W tej przypominają, że Mariusz od wielu lat działał aktywnie w straży pożarnej niosąc pomoc wszystkim potrzebującym.

Najbardziej zaangażowany w życie Jednostki OSP. Pełni funkcję Naczelnika. Jest wzorem do naśladowania dla wielu małych i dużych Strażaków. – wskazują Druhny i Druhowie OSP Świeradów-Zdrój, którzy zwracają się do wszystkich ludzi o dobrych sercach z prośbą o pomoc dla Mariusza i jego bliskich.

„Prosimy ludzi o dobrych Sercach o wsparcie finansowe, aby można było odbudować i ocieplić kotłownię, zakupić piec i wymienić wszelkie potrzebne instalacje.” – zwracają się świeradowscy strażacy.

Wpłać na zrzutkę -> https://zrzutka.pl/

1 KOMENTARZ

  1. Mario to nie tylko człowiek o wielkim wzroście to też człowiek o wielgachnym sercu trzeba jego rodzinie i mu pomóc wszystko będzie dobrze zrzutka działa damy radę . Trzymajcie się.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here