Straciła panowanie nad pojazdem

10
3340
wypadek Mroczkowice Nissan Note

Młoda kobieta straciła panowanie nad pojazdem i ten wypadł z drogi. Kobieta trafiła do szpitala. Na miejscu straż, policja i pogotowie.

 

W sobotnie popołudnie na drodze wojewódzkiej 361 w Mroczkowicach doszło do wypadku. Z wstępnych informacji wynika, iż kierująca samochodem osobowym Nissan Note mieszkanka powiatu lwóweckiego straciła panowanie nad autem i to wypadło z drogi.

Jedną z przyczyn zdarzenia mogły być trudniejsze niż ostatnio warunki drogowe, mokra i śliska nawierzchnia.

Na miejsce wezwano policję i pogotowie a chwilę później również strażaków z OSP KSRG Krobica. Kobieta w wyniku odniesionych urazów trafiła do szpitala.

Policyjne działania na miejscu trwały parę godzin. W tym czasie na drodze ruch odbywał się wahadłowo, kierowali nim strażacy. Okoliczności i przyczyny zdarzenia wyjaśnia policja.

10 KOMENTARZE

  1. Chyba nie ten wypadek widziałeś. Właśnie przejeżdżałem obok kiedy to się wydarzyło i zauważyłem jak z za kierownicy wysiada pies, który wiózł swojego pana z piątkowej libacji. Koza która siedziała na tylnim siedzeniu była trochę oszołomiona całą sytuacją, a właścicielowi auta raczej nic się nie stało, bo w tym czasie składał zawiadomienie o kradzieży swojego pojazdu na komendzie.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here