Stracił panowanie nad BMW i to dachowało

4
1956
fot.: OSP KSRG Gryfów Śląski

Kierujący samochodem osobowym stracił panowanie nad autem, to wypadło z drogi, przebiło płot posesji i dachowało.

 

W czwartkowy wieczór kilkanaście minut po godzinie 22. do Dyżurnego Powiatowego Stanowiska Kierowania Państwowej Straży Pożarnej w Lwówku Śląskim wpłynęła informacja o dachowaniu samochodu na ulicy Rolnej w Gryfowie Śląskim. Na miejsce natychmiast zadysponowano dwa zastępy strażaków z JRG PSP w Lwówku Śląskim oraz zastęp z OSP KSRG Gryfów Śląski. Do działań skierowano także zespoły ratownictwa medycznego oraz patrol gryfowskiej policji.

Po dojeździe służb na miejsce okazało się, iż auto wypadło z drogi przebijając płot i znalazło się na posesji ścinając elementy znajdujące się po drodze.

„Na miejscu zdarzenia udzieliliśmy pierwszej pomocy jednemu z poszkodowanych oraz zabezpieczyliśmy pojazd.” – tłumaczą druhowie z OSP KSRG Gryfów Śląski.

Policjanci na miejscu zdarzenia zatrzymali dwóch mężczyzn, mieszkańców powiatu lwóweckiego. Jednak żaden z nich nie przyznaje się do kierowania samochodem. Co więcej tak 27- latek, jak i 39- latek byli nietrzeźwi. Każdy z nich miał powyżej promila alkoholu.

W wyniku zdarzenia ranne zostały dwie podróżujące autem osoby. Trafiły one do szpitala. Po badaniach mężczyźni zostali wypisani i trafili do policyjnej izby zatrzymań. Teraz policja musi szczegółowo ustalić przebieg zdarzenia oraz sprawcę, kierowcę pojazdu BMW.

fot.: OSP KSRG Gryfów Śląski
fot.: OSP KSRG Gryfów Śląski
fot.: OSP KSRG Gryfów Śląski

4 KOMENTARZE

    • Tak Andrzejek narobił chłopakowi ogromnych problemow ,ale cóz glupich nie sieją.Chciał byc dobrym kolegą odwieśc barana do domu a ten za ręczny złapał i taki finał.I co teraz Andrzejku czysty jesteś jak łza tylko czy mozesz spojrzec w lustro ????

  1. Widzę ktoś bardzo chce przypisać mi winę, przed pisaniem takich głupot pomyślcie czy to ma sens ,nierozumię dlaczego miałbym robić “chłopaku”problemy tak samo ma rodzinę i swoje życie KARO z opowieści lub na życzenie kogoś napisałeś ten komentarz TY to jesteś przyjaciel pozdrawia was kompot

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here