Stracił panowanie nad autem. Audi wypadło z drogi

1
1629
zdjęcia nadesłane przez czytelników - dziękuejmy

Po tym, jak kierujący samochodem osobowym stracił nad nim panowanie pojazd zjechał z drogi, zahaczył o przydrożną latarnię i podróż zakończył w krzakach. Na miejscu straż i policja.

 

Do kolejnego niebezpiecznego zdarzenia na drodze doszło na ulicy Zakopiańskiej w Świeradowie- Zdroju, we wtorkowy wieczór kilkanaście minut przed godziną 21.

Z wstępnych informacji wynika, iż kierujący samochodem osobowym marki Audi w pewnym momencie na łuku drogi stracił nad nim panowanie, pojazd zjechał z drogi, zahaczył o przydrożną latarnię i zatrzymał się w krzakach.

Na miejsce natychmiast dysponowano zastępy strażaków z JRG PSP w Lubaniu oraz OSP KSRG w Świeradowie- Zdroju a także patrol policji.

Druhowie zabezpieczyli miejsce zdarzenia i odłączyli w aucie akumulator. Kierujący mężczyzna może mówić o sporym szczęściu, bo w zdarzeniu nie odniósł obrażeń. Okoliczności zdarzenia wyjaśniać będą policjanci.

Apelujemy do kierowców o zdrowy rozsądek, rozwagę i ostrożność podczas prowadzenia wszelkich pojazdów.

1 KOMENTARZ

  1. Dziękujemy strażakom za szybkie reakcje do wypadków . Mają duzo pracy to wiadomo ale proszę o umycie iich patrona który stoi przed komendz strazy we Lwówku. Chyba nigdy nie widział myjki ciśnieniowej i wygląda na zapomnianego a przecież jemu też się należy od czasu do czasu kapiel po robocie.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here