Sterowiec Goodyear Blimp na dolnośląskim niebie – weź udział w konkursie!

0
983

Legendarny sterowiec Goodyear Blimp już niedługo będzie widoczny także na polskim niebie. Nie przegap okazji i weź udział w konkursie organizowanym przez markę Goodyear. Blimpa będzie można obserwować m.in. z Wrocławia.

 

Ikona powraca! Sterowiec Goodyear Blimp w dniach 31 lipca – 2 sierpnia będzie latał w okolicach Wrocławia, by następnie udać się w stronę Kopenhagi na kolejną motosportową imprezę. Z tej okazji marka Goodyear przygotowała konkurs. Co trzeba zrobić, aby wziąć w nim udział? Wykonaj najbardziej kreatywne zdjęcie Blimpa, a następnie umieść je w mediach społecznościowych z dwoma hashtagami – #GoodyearBLIMP i #sklepopon. Zdjęcie można wysłać również za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie SklepOpon.com. Znaleźć można go w zakładce „Konkursy i promocje”, gdzie zamieszczone są także szczegóły konkursu.

Historia sterowców sięga już bardzo dawna. Niegdyś stanowiły nieodłączny i zarazem bardzo ważny element lotnictwa. Były nie tylko atrakcją podczas różnego rodzaju eventów, ale także środkiem komunikacji – przewoziły one pasażerów na międzykontynentalnych trasach. Choć maszyny te na jakiś czas zniknęły ze sceny, obecnie powracają w zupełnie nowej roli. W nadchodzących tygodniach także mieszkańcy Polski będą mogli przyjrzeć się statkowi powietrznemu, rozsławiającego firmę na całym świecie. Obecnie w Ameryce Północnej i Europie działają aż cztery statki powietrzne Goodyear Blimp. Mają one 75 metrów długości i blisko 18 metrów wysokości, a na pokładzie takiej maszyny może znajdować się dwóch pilotów i do 14 pasażerów.

Goodyear Blimp na polskim niebie to prawdziwa rzadkość, lecz już niedługo mieszkańcy Wrocławia będą mieć niepowtarzalną szansę do obserwowania tej maszyny i wzięcia udziału w niepowtarzalnym konkursie. Przeloty sterowca zaplanowane są w dniach 31 lipca – 2 sierpnia, a osoby, które chciałaby śledzić jego dokładne położenie, mogą skorzystać z serwisu FlightRadar24.

Autor najbardziej kreatywnego zdjęcia Blimpa może liczyć na takie nagrody jak voucher o wartości 1500 złotych na zakup opon marki Goodyear, wyjątkowy zegarek z kolekcji Goodyear oraz unikalne gadżety z serii Goodyear Vintage. Konkurs trwa do 7 sierpnia 2021 roku.

Marka Goodyear to jedna z największych firm na świecie, która specjalizuje się w produkcji opon. Koncern wytwarza wysokiej jakości ogumienie na potrzeby przemysłu samochodowego, lotniczego, sportów motorowych i ciężkich maszyn przemysłowych. Marka powstała już w 1898 roku, a jej założycielem był niejaki Frank Seiberling. Natomiast nazwa Goodyear nawiązuje do amerykańskiego wynalazcy i przedsiębiorcy, Charlesa Goodyeara.

Obecnie firma posiada aż 54 zakłady produkcyjne, które znajdują się w 23 krajach. Goodyear może pochwalić się również dwoma ośrodkami innowacyjności. Jeden z nich znajduje się w Akron w stanie Ohio, natomiast drugi w Colmar-Berg w Luksemburgu. Głównym celem ośrodków jest opracowanie najnowocześniejszych rozwiązań w obrębie branży. Wyznaczają one nowe standardy technologiczne i eksploatacyjne dla oferowanych przez markę produktów i usług. Opony Goodyear można zakupić na SklepOpon.com.

-/Materiał partnera/-MM

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here