Stare boisko wraca do łask

9
3145
Lwówek Śląski ulica Graniczna boisko stadion piłka nożna

Czasowe wyłączenie z użytkowania stadionu miejskiego w Lwówku Śląskim spowodowało konieczność znalezienia dla piłkarzy dogodnego miejsca do treningów.

 

 

Jak już informowaliśmy murawa na stadionie miejskim w Lwówku Śląskim ma przejść lifting. Jednak prace te kolidują z rozpoczynającymi się rozgrywkami – rundą wiosenną. Seniorzy LKS Czarni Lwówek Śląski swoje mecze, jako gospodarze, będą rozgrywać na boisku Stelli Lubomierz a Juniorzy na boisku w Niwnicach.

W dniu wczorajszym otrzymaliśmy informację, iż do treningów oprócz tzw. małego boiska przy stadionie przygotowywane jest stare boisko przy ulicy Granicznej w Lwówku Śląskim, u podnóża Szwajcarii Lwóweckiej.

Wykoszona została tam już stara trawa. Władze Klubu wraz z władzami Gminy planują doprowadzić to miejsce do stanu używalności, żeby mogło służyć zawodnikom do treningów, a w dalszej perspektywie, żeby stało się miejscem aktywności fizycznej mieszkańców.

Lwówek Śląski ulica Graniczna boisko stadion piłka nożna Lwówek Śląski ulica Graniczna boisko stadion piłka nożna Lwówek Śląski ulica Graniczna boisko stadion piłka nożna Lwówek Śląski ulica Graniczna boisko stadion piłka nożna

 

9 KOMENTARZE

  1. Super. Nie długo z takim budżetem to Czarni będą tam grali ale na mandolinkach. Ludzie z urzędu wiedzieli ze Czarni mają mieć wszystkie mecze na wynajętych boiskach, na wyjazdach co oczywiście wiąże się większymi kosztami. To “oni”-“ona” Bóg wie kto – ucieli im budzet. Kpina i wstyd z tymi ludźmi z niby urzędu. A teraz jak już rozrywki trwają oni boisko robią… w sumie to zawsze coś. Dramat

  2. Ciekawe, który sędzia dopuści to kartoflisko do rozgrywek. Czy gmina zdaje sobie sprawę z tego w jaki stanie jest ta łąka?? przecież dzieciaki sobie tam połamią nogi. Kto będzie płacił im odszkodowania? Ludzie to nie jest średniowiecze!!! Rozgrywki za pasem a wy każecie grać na pastwisku!!!!

  3. To nasze stare poczciwe Wembley, ktore powstalo jeszcze przed wojan i sluzylo dlugo ,zanim wybudowano stadion przy Oswiecimskiej . Ciesze sie ,ze dostaje nastepne zycie . Mysle ze rozgrywki na pozimie czarnych powinny rozgrywac sie gdzies w Debowym Gaju ,zeby nikt nie musial na to patrzec . A Wembley jak najbardziej jako teren rekraacyjny dla mieszkancow i niech gra , kto chce.

    • Niestey to miasto nigdy nie mialo wladzy , ktora miala cokolwiek wspolnego ze sportem . Wyciag , boisko na szkolnej gorce , stadion . Wszystko poszlo w diably .Pomysl ze niestandardowa bieznia wskazuje na to ,ze doradcy to rowniez ignoranci Za to stawia sie na tzw kulture wysoka ( w czym nie ma nic zlego , ale jak widac to wcale nie pomoglo w pozbyciu sie slomy z butow)

  4. Mieszkaniec z wyciągiem to ci się udało.
    Jak wyciąg zamknięto to nasza Burmistrz nawet nie była sołtysową.
    Fakt sport u nas traktowany jest po macoszemu.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here