Starą wrzucił do rzeki

7
2316

Ileż można się męczyć ze starą, która ciągle nawala i co z nią zrobić, jak znajdzie się nową? Proste rozwiązanie z tej dla niektórych trudnej sytuacji znalazł mieszkaniec Lwówka Śląskiego, który jedną starą lodówkę zostawił pod płotem, a drugą wrzucił do płynącego pomiędzy dworcem a targowiskiem strumyka. Obok pod drzewem walnął worek z gratami i zadowolony udał się do domu.

 

Teraz z prawej strony drogi leży jeden grat, z lewej w strumyku na przypływ czeka drugi, a pomiędzy nimi pod drzewem worek z niespodzianką w środku.

Ma to miejsce przy ulicy Rzecznej, która jest chyba bardzo rzadko uczęszczana i to zapewne dlatego nikt bajzlu nie dostrzega. Z dworca autobusowego na targowisko miejskie i z targowiska na dworzec służby odpowiedzialne za porządek nie chodzą a zza kierownicy na wąskiej drodze niewiele widać.

Już jutro przypada Światowy Dzień Ochrony Środowiska. Może warto więc, żeby i w Lwówku Śląskim z tej okazji zrobiło się czyściej a śmieci wylądowały tam gdzie ich miejsce?

7 KOMENTARZE

  1. Filip który z całego Lwówka śmieci zbiera i za dom wywala powinien zakare Lwówek sprzatać z rana udaje ze głupi państwo mu rente płaci obiady daje a ten Lwówek zaśmieca

  2. Tak po prawdzie przestałam dziwić się, że ludzie wyrzucają śmieci do lasu w chwili kiedy chciałam wywieźć do PSZOKa starą pralkę , której części posłużyły do naprawienia innej pralki. Miły pan powiedział, że sprzęt musi być kompletny. Czyli co zrobić z takim niekompletnym?

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here