Sprawca licznych włamań i kradzieży zatrzymany

0
135

Policjanci kryminalni z Lwówka Śląskiego ustalili i zatrzymali mężczyznę któremu udowodnili liczne kradzieże i włamania. 29 letni mieszkaniec powiatu lwóweckiego został zatrzymany do innej sprawy, jednakże policjanci postanowili dokładnie ustalić z czego utrzymywał się mężczyzna.

 

W wyniku pracy policjantów wyszło na jaw, iż 29 latek tylko w sierpniu na terenie Lwówka Śląskiego dokonał kilku włamań i kradzieży . W jednej z instytucji dokonał kradzieży portfela, laptopa i telefonu komórkowego łącznie o wartości ponad 2500 zł. na szkodę mieszkanki Lwówka Śląskiego. Rzeczy te następnie sprzedał do jednego z lombardów. Dokonał kilku włamań i kradzieży do pomieszczeń strychowych na ul. Krawczyńskiego skąd ukradł elektronarzędzia o wartości ponad 14 000 zł. A na ulicy Morcinka dokonał włamania do pomieszczenia gospodarczego.

 

Mężczyzna obecnie został osadzony w zakładzie karnym, gdzie ma do odbycia kary za poprzednie przestępstwa. Jak widać nie prędko wyjdzie ponieważ do sądu trafiły już akta kolejnych włamań i kradzieży.

 

asp.szt. Mateusz Królak

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here