Spalił pracodawcy minikoparkę – został zatrzymany

4
1865

Jeleniogórscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który podejrzany jest o zniszczenie mienia. Mężczyzna spalił minikoparkę swojemu pracodawcy, czym spowodował straty w wysokości 30 tysięcy złotych. Do zdarzenia doszło na początku września br. na terenie powiatu karkonoskiego. Teraz za swój czyn odpowie on przed sądem, a grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

 

 

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze w wyniku prowadzonych działań zatrzymali 39-letniego mężczyznę podejrzanego o uszkodzenie mienia.

Jak ustalili policjanci, zatrzymany na początku września br. podpalił minikoparkę stojącą na prywatnym terenie, należącą do jego pracodawcy. Swoim działaniem spowodował całkowite jej zniszczenie. Poniesione straty pokrzywdzony oszacował na 30 tysięcy złotych.

Policjanci powiadomieni o przestępstwie rozpoczęli poszukiwania osoby, która dopuściła się tego czynu. Na podstawie zebranego w tej sprawie materiału oraz na podstawie analizy nagrań z kamer monitoringu wytypowali, a następnie zatrzymali 39-latka, jako podejrzewanego o spalenie mienia. Mężczyzna przyznał się do popełnienia tego czynu. Obecnie funkcjonariusze wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy.

 

 

Teraz za przestępstwo, o które jest podejrzany odpowie on przed sądem, a grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

-/podinsp. Edyta Bagrowska, KMP Jel. Góra/-

4 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here