Pościg za kierującą pod wpływem narkotyków

4
1878

Policjanci po kilkunastominutowym pościgu zatrzymali samochód, którym kierowała 24-letnia kobieta znajdująca się pod wpływem środków odurzających.

„W nocy 2 grudnia, policyjny patrol z gryfowskiego komisariatu usiłował zatrzymać do kontroli drogowej Audi. Mimo wydawanych sygnałów świetlnych i dźwiękowych pojazd nie zatrzymał się. Mundurowi podjęli pościg.” – tłumaczy sierż. Olga Łukaszewicz z lwóweckiej policji.

Kierująca pojazdem uciekając przed policją popełniła szereg wykroczeń w ruchu drogowym. Jak relacjonuje policja jadąc przez Mirsk poruszała się całą szerokością drogi i nie stosowała się do znaków drogowych stwarzając zagrożenie dla innych uczestników ruchu. Po kilkunastu minutach funkcjonariuszom udało się zatrzymać pojazd zatrzymali pojazd.

„Jak się okazało samochód prowadziła 24- letnia mieszkanka powiatu lubańskiego. Kobieta miała wydaną decyzję o cofnięciu uprawnień. Ponadto znajdowała się pod wpływem środków odurzających. Badanie narkotestem wykazało obecność amfetaminy i metamfetaminy w jej organizmie.” – dodaje policjantka.

Teraz za popełnione czyny kobieta odpowie przed Sądem. Grozi jej do 5 lat pozbawienia wolności.

4 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here