SMOLASTY wystąpi w Lwówku Śląskim

13
3982
Fb. Smolasty

Smolasty a właściwie Norbert Smoliński, polski piosenkarz i producent muzyczny tworzący muzykę z pogranicza popu i rapu oficjalnie poinformował o występie w Lwówku Śląskim.

 

 

Smolasty współpracował z innymi znanymi artystami polskiej branży muzycznej. Jego muzyka często charakteryzuje się chwytliwymi melodiami i szczerymi tekstami. Artysta zatarł sztywne granice między rapem a popem. Jego kawałki od 2016 okupują listy przebojów. Szczyt popularności osiągnął w 2021 roku, kiedy to do sieci trafił utwór „Duże Oczy”. Numer szturmem zdobył serca internautów. Wyświetlenia pod teledyskiem na YouTube osiągają obecnie ponad 110 milionów i cały czas rosną! Tym samym Smolasty dołącza do niewielkiego i elitarnego grona polskich raperów, którym udało się zdobyć to osiągnięcie solowym utworem.

Smolasty w mediach społecznościowych opublikował informację o letniej trasie koncertowej – „SMOLASTY SUMMER TOUR part 1”. Wśród miejsc, gdzie będzie można zobaczyć i usłyszeć artystę na żywo znalazł się Lwówek Śląski. Tu Norbert Smoliński zagra w piątek 14 lipca, podczas otwarcia Lwóweckiego Lata Agatowego.

13 KOMENTARZE

  1. Mieszkańcy Rakowic, Włodzic i Kotlisk przynajmniej się wyśpią, bo w sezonie w nocy takie dudnienie było niesione przez echo, że przy otwartym oknie nie dało się wysiedzieć. Co gorsze, przy samej krzyżówce gdzie skręca się na żwirownię tego tak nie słychać, ale już dalej, we wsi tak. Wszystko można. Ale trochę rozumu i szacunku do innych.

  2. Tylko narzekać potraficie! Stare przekupy‍♀️ kogo by nie zaprosili to i tak będzie źle. Każdy lubi co innego,wszystkim i tak nie dogodzisz. Dobrze że w ogóle będzie A L.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here