Śmiertelny wypadek w Świeradowie- Zdroju

11
6783

Kierujący samochodem osobowym stracił panowanie nad pojazdem i ten zjechał z drogi. Następnie auto stoczyło się ze skarpy i zatrzymało się na drzewie pośród uli z pszczołami.

 

Zdarzenie miało miejsce ok. godz. 14 przy ulicy Korczaka w Świeradowie- Zdroju. Na miejsce natychmiast zadysponowano służby ratunkowe. Akcję początkowo utrudniały pszczoły. Strażacy musieli ubrać się w specjalne kombinezony.

Niestety, kierujący samochodem Suzuki Vitara 79- letni mężczyzna w stanie ciężkim trafił do szpitala a jadąca z nim 83 letnia kobieta zginęła na miejscu. Informację tę potwierdza asp. szt. Grzegorz Szewczyk zastępca oficera prasowego lubańskiej policji.

Na miejscu cały czas trwają czynności zmierzające do ustalenia przyczyn i okoliczności wypadku.

Aktualizacja

Z kolejnych informacji wynika, iż kierowcą był najprawdopodobniej starszy mężczyzna. To on trafił do

11 KOMENTARZE

  1. Chyba w pewnym wieku już nie powinno się prowadzić samochodu.Tu ucierpiały pszczoły ,gorzej jakby ciebie Grażyno,DR,Susil i pompełło nie zobaczył na przejściu dla pieszych.

  2. A skąd jesteś poinformowany, że nie zobaczył ? może co innego było przyczyną – jest mnóstwo sytuacji w których ludzie mogą zasłabnąć np i nie nawet tyczy się to osób młodych! idz prawic swoje wywody gdzie indziej!

  3. Znalam osobiscie ludzi, ktorzy zgineli w tym wypadku. Prosze o uszanowanie ich pamieci i powstrzymanie sie od glupich komentarzy. To byli naprawde wspaniali ludzie . Niech odpoczywaja w pokoju wiecznym

  4. To wspaniali ludzie!Kobieta to wspaniały lekarz pediatra,wzorowa matka i babcia!Znałam JĄ 43 lat.Mąż doskonały inżynier,mąż,ojciec , dziadzio i pradziadek.Wspaniała rodzina!Żal,ból i współczucie!

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here