Śmiertelny wypadek na A4. Ratownicy utknęli w korku

4
2884
zdjęcie poglądowe

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło dziś  na 69 km autostrady A4. Niestety, po raz kolejny służby miały problem z dotarciem na miejsce. Tworzenie korytarza życia to dla wielu kierowców nadal trudna sprawa.

 

Do wypadku z udziałem ciężarówki i busa doszło na wysokości węzła Chojnów na nitce autostrady A4 w kierunku Zgorzelca. W wypadku jedna osoba zginęła na miejscu, to 25- letni pasażer busa, natomiast kierujący dostawczakiem został ranny.

Biorący udział w akcji druhowie z OSP w Brochocinie nie kryją irytacji faktem, iż wraz z innymi utknęli w drodze na miejsce zdarzenia:

„Dojazd służb był utrudniony przez BRAK KORYTARZA ŻYCIA!” – dodają druhowie, którzy zwracają się do kierowców z apelem: „Korytarz życia to WASZ obowiązek! Każda minuta jest na wagę ŻYCIA!”.

 

4 KOMENTARZE

    • Takie przepisy obowiązują od XII 2019 i ich nieprzestrzeganie może skutkować mandatem do 500zł.
      4444 czy ty masz prawo jazdy? Bo jeśli tak to też Janusz jesteś. I do tego taki co szeryfuje mimo, że nie całkiem rozumny.

  1. Nikt specjalnie nie zabarykadowal przejazdu.Gdzie auto ciezarowe ma zjechac jak tam nie ma utwardzonego pobocza.??? . Zjechac oczywiscie trzeba ale jak jest gdzie. STRAZ pozarna moglaby troche ochlonac bo glupoty wypisuje

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here