Śmiertelny wypadek koło Lubomierza

19
12300

Lwóweccy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do jakiego doszło w środowe popołudnie na drodze pomiędzy Lubomierzem a Pławną Górną.

 

Droga Lubomierz – Pławna przez około godzinę będzie jeszcze zablokowana.

Z wstępnych informacji wynika, iż jadący od strony Lubomierza 65- letni mężczyzna kierujący motorowerem zderzył się ze śmieciarką. Niestety, w wyniku odniesionych obrażeń mieszkaniec powiatu lwóweckiego poniósł śmierć na miejscu.

W działaniach udział biorą strażacy z JRG PSP w Lwówku Śląskim, OSP KSRG Lubomierz, zespół ratownictwa medycznego oraz lwóweccy policjanci.

Na chwilę obecną jest za wcześnie, żeby mówić o przyczynach tego zdarzenia. Wszystkie okoliczności będą wyjaśniane przez policję.

Zgodnie z najnowszymi danymi z policyjnej mapy wypadków, tylko w te wakacje na naszych drogach śmierć w 290 wypadkach poniosło 257 osób.

19 KOMENTARZE

 1. Bardzo smutna wiadomość.
  Teraz zacznie się komentowanie -a ten , tamten , bo tak jechał , bo na pewno wina tamtego.
  Uszanujcie i jedną stronę jaką jest kierowca śmieciarki i drugą jaką jest najbliższa rodzina kierowcy skutera.

  • IZERY MOZE WKONCU ODPOWIEDZA ZA PUSZCZANIE TRUPOW NA DROGI CO JEDEN TO W GORSZYM STANIE WYRAZY WSPOLCZUCIA DLA KIEROWCY BO TO ON ODPOWIE ZA ZARZAD I KONDOLENCJE DLA RODZINY ZMARŁEGO

 2. Tak to jest jak zakład wypuszcza nie sprawne auta nakazując pracownikom jazdy mimo zgłaszanych problemów z pojazdami mimo to nakazy szybszej jazdy i większej wydajności za marne pieniądze

 3. Tragedia dla młodego człowieka ,trauma do końca życia.Nie oceniajmy.
  Każdy mógł być kierowcą.Tragedia dla człowieka który zginął jak i dla jego bliskich.Każdy mógł jechać na tym skuterze. Wychodząc z domu nigdy tak naprawdę nie wiemy co się może stać po drodze.
  To był wypadek,nikt tego z premedytacją nie zrobił.

 4. Wcale mnie to nie dziwi. Panowie kierowcy śmieciarek to mistrzowie jazdy. W tym samym dni kierowca z Lwówka zjechał sobie ze swojego pasa prosto przed moje auto, które jechało z przeciwka. Dla nich nie ma znaczenia prawa czy lewa strona jezdni, czy jedzie cos z przeciwka czy nie. On ma kosz po przeciwnej stronie to po co go zabrać w drodze powrotnej jak można jeździć sobie pod prąd w poważaniu mając innych kierowców

 5. Rafał z UK chłopie znam kierowcę szkoda chłopa bo trafi do pierdla szkoda jego życia tam a tamten co jechał no niestety 5 lat może 10 hy pożył co to za różnica auta nie sprawne nie wiadomo co się stało że kierowca śmieciarki zjechał na jego pas jak auto ciężarowe można powiedzieć w tym przypadku było nie sprawne To tak naprawę mogło się to zdążyć w każdy momencie czy jechał naprzeciwko motoru czy też auta czy też bez uczestników ruchu mógł sam sb uszkodzić przez nażucanie jemu pracy i prędkości przez izery

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here