Śmiertelne potrącenie. Nie żyje 47- latek

74
11330
zdjęcie poglądowe fot.: Lwówecki.info

Policja wyjaśnia okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło w sobotni wieczór na drodze pomiędzy Rębiszowem a Grudzą w gminie Mirsk.

 

Mapa wypadków drogowych ze skutkiem śmiertelnym w okresie wakacji 2020

Policjanci wzorem roku ubiegłego również w te wakacje publikują mapę śmiertelnych wypadków na drogach. Ma ona uzmysłowić jak wiele osób ginie na drodze. Należy mieć na uwadze, że za każdym punktem zaznaczonym na tej mapie, kryje się ludzka tragedia. Każde, nawet z pozoru błahe zignorowanie przepisów, w tym nadmierna prędkość, brawura, zlekceważenie senności czy zmęczenia mogą być przyczyną tragedii na drodze.

To czwarty śmiertelny wypadek na drogach Dolnego Śląska w trakcie tych wakacji. Na drogach Wrocławia doszło do śmiertelnego potrącenia pieszego. Koło Ziębic zginął kierowca, który wjechał w drzewo. Przedwczoraj w powiecie polkowickim zginął kierowca, który zderzył się z innym pojazdem. Wczoraj na terenie gminy Mirsk zginął pieszy.

Potrącenie ze skutkiem śmiertelnym

Do tragicznego zdarzenia doszło ok. godziny 22 w sobotę, 4 lipca 2020 roku. Z wstępnych ustaleń wynika, iż kierujący samochodem osobowym 23-letni mieszkaniec jednego z pobliskich sołectw potrącił idącego drogą 47- latka. Niestety, potrącony mężczyzna zginął na miejscu.

Okoliczności zdarzenia na chwilę obecną nie są jasne. Jak udało nam się dowiedzieć policja przesłuchała biorącego udział w zdarzeniu mężczyznę. 23-latek w chwili wypadku był trzeźwy. Od mężczyzny została pobrana krew do badań. Przesłuchany został także świadek zdarzenia. Niestety, wersje zdarzenia obu panów nieco się rozmijają. Na chwilę obecną policja nie jest w stanie potwierdzić, kto zawinił.

W celu wyjaśnienia tego jak doszło do wypadku powołany został biegły – tłumaczy st. post. Olga Łukaszewicz z Policji w Lwówku Śląskim.

Miejsce tragicznego zdarzenia zabezpieczali strażacy z OSP KSRG Rębiszów.

74 KOMENTARZE

  • Do Anonim piszesz kara dorzywocia kara śmierci a przypomnij sobie kuzyna i co było kilkanascie lat temu koło kiosku w Rebiszowie. Od sadzenia jest sąd i wlasne sumieni. Nie bronię i nie osadzam bo nie mam prawa ale życie ludzkie jest najważniejsze. Dla mnie to jest dramat dla obu rodzin. Niech sąd sie wypowie od tego jest.

   • Do Jadzia
    Brawo Jadzia,właśnie zapomniał wół jak cielęciem był-minęło kilkanaście lat,jak zabił człowieka w Rębiszowie i nie dostał kary dożywocia czy śmierci ani mu nawet prawa jazdy nie zabrali, a teraz potrafią oceniać innych…szkoda słów

   • Bardzo dobrze powiedziane. Najłatwiej jest oskarżyć kierowce bo młody. Nikt nie zna szczegółów zdarzenia, więc te jednostronne komentarze lepiej zachować dla siebie i zająć się swoimi sprawami.

    • Ta wy naj lepiej j wicie ale to jest wąska ulica i tam sje nie za pier 160 ani nie 120km tylko 40 i kezdzi sie z umiarem a nie bez myslnie tak tylko ze jusz nie zwruci zycia drugiemu czlowiekowi ktury zginol a on bendzie sie czul bez winny to jest zycie no nie stety ja mam madzieje ze do stanie tyle ile mu sond da pozdro

 1. Najlepiej osądza się,nie wiedząc tak naprawdę jak było. Tragedia dla obu rodzin. A tak naprawdę to Rysiu nie raz pijany wychodził nie wiadomo skąd i kiedyś musiało dojść do tragedii. Nikt tego celowo nie zrobił z pewnością. Ale głupia komentarze zostawcie dla siebie

  • Tylko ze w. Rysiu wyszedl z psem i wyszedl sobie na spacer zawsze wychodzi o tej poze czyli k 22 czy tam pszed 22 ale to nie jest powud zeby go rozjechac pszypominam ze o 22 jest jeszcze widno czyli nie zapier…. My tylko jezdzimy z umiarem anie jak kur.. Szybcy i wciekli chore

 2. Najlepiej jest oceniać, nie będąc na miejscu. Wielka tragedia dla obu rodzin. Tylko większość wie,że ŚP. Rysiu często chodził wieczorami ubrany na ciemno. Kiedyś musiało się tak stać…..Glupie komentarze zachowajcie dla siebie…od oceniania,kto zawinił, jest Policja.

 3. Ludzie,wielka tragedia dla obu rodzin-nie oceniacie nikogo,jak nie wiecie, jak to się stało. Każemu z nas mogło się to przydarzyć, bo wszyscy wiedzą,że Ś.P. Rysiu często chodził późnymi godzinami tak,że nie było to widać. A od oceniania, kto zawinił jest Policja. Więc zachowajcie głupie komentarze dla siebie….

 4. Prawda jest taka ,że ten pseudo kierowca jeździł jak debil. Teraz zabrać prawko na min. 5 lat i dopier…….ić wysokie zadośćuczynienie rodzinie zmarłego. Jeżeli ktoś grubo ponad 100 kmh wjeżdża w teren zabudowany to jest tego świadomy i konsekwencji z tego wynikających. Karać z najwyższej półki. Masz nauczkę kolego za swoje popisy rajdowe.

 5. A co ty tam z radarem byłeś i wiesz ile jechał? Każdy mądry dopóki jemu się nie przytrafi. Nie życzę nikomu takiej sytuacji ale na każdego mogło to trafić.

 6. Rysiu jak chodził to zawsze w kamizelce a debile którzy przekraczają prędkość w terenie zabudowanym i urządzają sobie wyścigi powinni mieć dożywotnio zabrane prawo jazdy

  • Niestety,nie zawsze Rysiu w kamizelce chodził, bo nie raz go mijalem i trzeba było szybki manerw zrobić,bo go nie było widać, a do tego często siedział na przystanku,pił piwa i taki wracał. Ale to też był człowiek i go szkoda. Nie wiemy też czy teraz pod wpływem alkoholu nie był i czy nie wpadł po prostu pod auto. Ten,któremu to się stało będzie miał traumę do końca życia i to jest najgorsza kara-wszystko inne się nie liczy teraz….trzymam za niego kciuki, aby się pozbierał po tym.

 7. Kierowca będzie miał nauczkę to prawda
  . Rysio często chodził zawiany.jeżdził
  rowerkiem pod wpływem.Trzeba było na niego uważać.Bo był osobą niesłyszącą.
  Szkoda .wielka szkoda .
  Kondolencje dla rodziny

 8. Po drugie jakby jechał według przepisów to by do tej tragedii nie doszło przed 22 jest jeszcze dość widno żeby jechał nawet bez świateł to by to widział ale jak się grzeje przekroczona prędkością to takie są skutki

 9. Jakby jechał dozwoloną prędkością to by nie doszło do takiej tragedii przed 22 jest jeszcze dość widno jakby nawet jechał bez świateł to by Rysia widział takim zabierać dożywotnio prawo jazdy

 10. Nie raz widziałam jak ten chłopak zapier….. Kto takiemu komuś daje prawko teraz niech posiedzi sobie w więzieniu i pomyśli co zrobił bo przez niego człowiek nie żyje! Myśli że już dostał prawko to jest mistrzem kierownicy. Oj kolego posiedzisz sobie teraz trochę w więzieniu za zabujstwo. I popieram tego kto napisał komentarz wyżej.

  • Gościu, zabójstwo to jest,jak kogoś celowo zabijesz. Niestety to był wypadek i mógł się wydarzyć każdemu, nawet i Tobie Gościu, więc po co tak pisać? Trochę pomyśl,zanim się wypowiesz,bo wyobraź sobie,że ktoś z rodziny drugiej też może to czytać. Tragedię przeżywają obie rodziny.

 11. Ludzie nikomu nie życzę takiej śmierci. Nikt nie jest św. Ale to prawda tam jest odcinek prostej nie raz widzą o jak jechali szybko a w terenie zabudowanym trza było by zwolnić. Jestem kierowcom zawsze się stara człowiek aby patrzeć na pieszego. Nie raz jechałam do rodziców i widziałam Sp Ryszarda zawsze człowiek zwolnil. A to że ktoś jechał i niby nic nie widział to szok. Wielkie kondelecje dla rodziny.

 12. Nie skreslajcie chlopaka jest mlody kazdy ma prawo do popelniania bledow jego wyrok zostanie do konca zycia w glowie on bedzie mial to przed oczami wy nawet nie wiecie jak on to przezywa

 13. Jakoś kuzyn tego co, zginął nie trafił do więzienia. Nawet nie stracił prawka. Dalej jeździ wcale nie wolno. Tylko chyba pieniądze teścia zrobiły swoje. Tragedia dla obu rodzin.

 14. Ile mieszkańców tyle opinii-może pozwólcie spoczywac w spokoju ŚP. Ryszardowi i poczekajcie na opinię Policji. To chyba oni są od tego. Wszyscy wypowiadający się na pewno ZAWSZE i WSZĘDZIE jeżdżą przepisowo. A pisać,że chłopak zawsze zapierdzielał, to lekka przesada. Akurat z tym się nigdy nie zgodzę…czemu ludzie są tacy zawistni i chamscy? Jest wielka tragedia i po co z tego cyrk robić? Lepiej zgonic wszystko na chłopaka, bo młody? Wszyscy kiedyś młodzi byliśmy, a teraz starsi i z pewnością zawsze ktoś z nasz przekracza prędkość….A tu może akurat nie prędkość była przyczyną….

  • Zgadzam się z przemówcą. Poczekajmy na to jak wypowiedzią się osoby odpowiedzialne za zbadanie tej sprawy. Ludzie nie krytukujcie, patrzcie jak sami jeździcie przez tą wieś, bo pewnie połowa osób, które się wypowiadają, nie raz przejeżdzała przez Grudzę.

 15. Dajcie spokój wszyscy na razie nikt nie wie jak było w każdym razie tragedia i dla jednego i drugiego nie oceniajcie po okładce nie znając treści rozumiem emocje i inne sprawy ale fajnie jest pisać nie będąc na miejscu tego młodego chłopaka pomyślcie sami. Kondolencje dla rodziny i znajomych zmarłego nie stawiajcie wyroków poczekajcie na rozwiązanie sprawy

 16. Osoby, które nie czekając na wyrok Sądu publicznie czynią samosąd na sprawcę nieumyślnego zdarzenia w wyniku którego ginie osoba napietnujac do wzgardy podlegają procedurze karnej ściganej z urzędu Radzę się dobrze zastanowić przed takimi wpisami Jeśli przyjdzie taki komentarz czytać prokuratorowi to On już nie z przywileju a z obowiązku wszczyna postępowanie Serdeczne współczucia dla Kierowcy i Jego Rodziny Kondolencje Rodzinie zmarłego Tym którzy życzą drugiemu śmierci życzę natychmiastowej wizyty w prokuraturze z wnioskiem o skierowanie na badanie specjalisty psychiatrii tak by być pewnym świadomości czy można ukarac

 17. Ja wiem jak jeżdżą tymi drogami bo mieszkam przy jednej z nich szczególnie wieczorami słychać pisk opon nie mniej fakt jest to tragedia dla obu rodzin ale może kilku dzięki temu się trochę zastanowi zanim wcisnie pedał gazu…….

 18. Tragedia dla obu chłopaków i ich rodzin,bez wątpienia straszny wypadek, ale Rysiowi nikt już życia nie zwróci, a młody kierowca musi z tym żyć, znam go i współczuję z całego serca to dobry, pracowity chłopak tylko….miał pecha 🙁

 19. Czytając te komentarze zastanawiam się gdzie się podział ludzki rozum. Ludzie wydajecie osądy na biednego chłopaka który znalazł się w nieodpowiednim miejscu. Każdy z nas mógłby spowodować ten wypadek, wiec jakbyście się poczuli czytając takie rzeczy na swój temat z ust ludzi którzy nawet nie wiedza jak się nazywacie? Wiek kierowcy nie definiuje jego stylu prowadzenia, nic nie wiecie a macie najwiecej do gadania. Pomyślcie dwa razy naprawdę, bo być może kiedyś to wy będziecie na miejscu tego chłopaka i ludzi wam będą życzyć dożywocia I kary śmierci.

 20. Niestety ale tak piękne i malownicze miejscowości jak Grudza , Rebiszow, Proszowa,Mlynsko ,Janice stały się areną dla “treningów ” różnej maści kaskaderow w ich super bolidach , nie ma tam Policji to można robić co się Podoba . NIE Pozdrawiam ” miszcza” z białego Mitsubishi , obyś człowieku nikogo nie zabił albo nie zrobił kaleka……Prosze o więcej Policyjnych Patroli i badanie techniczne kontrolowanych pojazdów.

 21. Założę się, że wiele komentarzy osadzających kierowce pisanych jest przez jego “kolegów” kierowcy, którzy w takiej sytuacji zapomnieli o tym, że się znają.. Nie osądzajcie chłopaka, bo to jak jeździ każdy z was to też każdy bardzo dobrze wie.. . Tragedia dla wszystkich

 22. Czytam te komentarze i poprostu nie wierze. Było ciemno, wiocha bez chodników samo to kierowcy powinno dać do myślenia żeby zwolnić. Nie twierdzę że miał 200 na liczniku ale gdyby jechał przepisowo nie stała by się tragedią. Człowiek wylądował by w szpitalu ale nie stracilby życia. Doszukujcie się winy w Rysiu. A bo pił, a bo jeździł na rowerze. A gdyby to była matką małych dzieci która akurat wyszła z psem ? Też byście pisali że pewnie krzywo szła ! Ludzie zastanówcie się trochę. Młody dzieciak dostał prawko chciał se pozapierdalac no i ciul jeśli zabił by siebie bo to na walsny życzenie ale zabił niewinnego człowieka i powinien zgnić w wiezieniu

  • Do Nikt
   Skoro nie znasz faktów, nie życz drugiemu śmierci. Wyszły na jaw inne okoliczności, które zataił świadek zdarzenia. Co jeśli się okaże, że to nie ten kierowca zawinił, będziesz miał taką odwagę, żeby przeprosić za te bzdury, które tu piszesz? Poczekaj-nie oceniaj i nie obwiniaj…to chyba nie tak wiele….a dla obu rodzin AŻ TYLE

  • Ciekawa jestem jak Ty człowieku jeździsz… Byłeś tam?? Widziałeś??? Nie? To sie zamknij i nie oceniaj… zostaw wyrok dla sądu a nie sam go wydajesz. Oby Ciebie nigdy to nie spotkało, każdy popełnia błędy. Chcę zobaczyć jak Ty jeździsz skoro takie mądrości wypisujesz! Żałosne jest to, że kazdy sie wypowiada a nic nie widział!! Dajcie sobie ludzie spokój! Sąd i policja jest od tego aby wymierzyć kare! Oby i was wszystkich, którzy piszecie tak durne komentarze spotkala kara za to! Oby prokurator to przeczytał i sprawiedliwie Was wszystkich ocenił! Tak jak wyżej ktos już to napisał! Nie byłeś nie wedziałeś to zamknij mo**e!!!

 23. Dzień Dobry , proszę Państwa niestety ale malownicze okolice Grudzy , Proszowej , Rebiszowa stały się torem treningowym dla ” miszczow” kierownicy w swoich “rajdowkach ” nie wiem czy nieszczesnik który brał udział w wypadku należał do tego rajdowego teamu i nie mnie go oceniać ,wydarzyło się wielkie nieszczęście. Chciałbym aby Policja częściej wysyłala patrole w te okolice i badała stan techniczny oraz zgodność przeróbek tych ” rajdowek ” z przepisami. Niestety za spacery lub jazde na rowerze w tych okolicach można przyplacic życiem … trzeba poszukać innego miejsca na urlop i wypoczynek . P.S Nie pozdrawiam ” rajdowca z Białego Mitsubishi który regularnie urządza sobie “treningi “w tych okolicach , gdzie po wąskich drogach poruszają się dzieci , rodziny , turyści, rowerzyści itp.

 24. Ludzie !!!!!! To nie jest chłopak z tych co.ćpają czy wsiadaja do auta pod wpływem. Uczciwy ciężko pracujący dzieciak jeszcze. Piszecie że pan R. Jeździł rowerem pod wpływem że chodził często po paru piwkach kto z was się zatrzymał i zaprowadził do domu albo próbował mu tłumaczyć…. teraz najlepiej zwalić winę na kierowcę . Ktoś kto jeździ zdaje sobie sprawę że to wypadek wypadek wypadek . Chłopak 23 lata już do końca życia będzie o tym pamiętał . Nie sądzcie bo kiedyś wy możecie być sądzeni. Kondolencje dla rodziny.

 25. Zgadzam się z Tobą Młody-chłopak bardzo pracowity, pomocny i uczciwy. Nie palił nawet papierosów. Ciężko pracował, pomimo młodego wieku,nie liczył na to ,że mu z nieba pieniądze spadną. A tą jedną chwila pozostanie w jego pamięci do końca życia-oby znaleźli się tacy,co mupomogą w tych ciężkich chwilach….

 26. Żal mi was ludzie. Chłopak znalazł się w nieodpowiednim miejscu i czasie. Mogło to się przytrafić nawet dla tych hien co wyżej piszą o wymiarze kary dla chłopaka. Z pewnością jestem przekonany że osoby które mają bardzo dużo do powiedzenia w tej sprawie same nie stosują się do odpowiedniej prędkości na drodze. Pisząc żałosne komentarze o dożywotnim więzieniu karze śmierci niestety pokazujecie swój wysoki poziom bezmózgowia. Rozumiem że te komentarze zostały napisane w złości ale ludzie ogarnijcie się. Kierowca nie zrobił tego specjalnie może zacznijcie szukać winy po obu stronach a nie najeżdżacie na niego jakby dopuścił się najgorszego czynu.

 27. Wszyscy krytykują tego młodego chłopaka, ale nikt nie bierze pod uwagę, że połowa ludzi zapierdziela przez tą wieś jak wariaci. I tak naprawdę tą tragedię lub inną mogło spotkać każdą osobę.
  Nie krytykujcie. Patrzcie na siebie jak jeździcie.
  Szkoda obydwu rodzin. Zmarłego, bo nikt nie zasłużył na taką śmierć. A poszkodowanego, bo nie każdy chce usłyszeć, że ich dziecko kogoś zabiło.
  Mam nadzieję, że drugi samochód, który jechał za tym chłopakiem, też poniesie odpowiednie konsekwencje. Bo oboje jechali szybko. I powinni ponienieść takie same zarzuty. Pomimo tego, że jeden z nich zabił.
  To jest wyłącznie moja właśnie opinia.

 28. Witam wszystkich przeczytalam każdy komentarz i powiem jedno niech i nie żyjący Pan Rysio był sobie po piwku ok i szedl by nawet środkiem ulicy to godzina 21:50 w okresie letnim to jest widno A jadac przepisowo chlopak by zdążył wychamowac ale niestety zniszczenia samochodu i ciało które po wypadku bylo nie w całości na miejscu tylko niektore czesci ciała rozwleczone na 200m to daje wiele do myślenia ile ten mlody człowiek musial jechać! przykro mi bardzo z tego co sie wydarzyło i współczuję Rodzicom i rodzinie Śpiacego już Rysia też młodego chlopaka gdzie jeszcze życia przed nim było wiele!!!

 29. Czytając komentarze pamiętajcie że Rysiu był człowiekiem dla jednych synem bratem wujkiem szwagrem dla rodziny to wielka strata .Kierowca mimo że jest młody musi ponieść karę bo tylko ono ponosi za to odpowiedzialność piszecie różne bzdury o Rysiu tak samo możemy nazwać kierowcę zabójcą. Mam nadzieję że dostanie wyrok bez zawieszenia nie mówię o dożywocie ale chociaż rok aby odczuł co zrobił . Więc moja prośba nie kłócmy się co jak ma być a pomudlmy się za duszę Rysia i współczujmy rodzinie kierowcy bo to dla nich też tragedja.Co by nie było kierowca musi żyć z świadomością że zabił człowieka.

 30. Co za kretyństwo pisać,że niektore części ciała rozwleczone na 200m? Czy ktoś kto to pisał, wie ile to jest 200 m? Jakoś ja byłam na miejscu i ciało było w całości, jedynie noga złamaną. Ludzie zastanówcie się co piszecie. Ani jedna strona,ani druga mam nadzieję, że tego nie widzi. Żal mi tych piszących, bo chyba tylko sensacji szukają….

  • Do poprzednika ::Ja”””

   Co ty wypisujesz człowieku za bzdury
   -Jedynie miał nogę złamaną-
   Szlak mnie trafia.Nie będę opisywać szczegółów.
   Jak piszesz to pisz prawdę .
   Kierowca jak by jechał o 50 km.wolniej to to by nie doszło do tego!!

 31. Sorry ale jak ktos jedzie samochodem bierze odpowiedzialność za to co robi i jak robi bo czlowiek nie miał szans i przegrał i zadaje pytanie czemu jest tu obrona kierowcy kiedy to on zawinił” Nie on mu dawał życie ,żeby je odbierał”I powinien ponieść za to surowa kare

 32. Do Jolandy
  Robi mi się niedobrze,gdy czytam to wszystko.Ktos cały czas próbuje zrobić sensację z tej tragedii. Ludzie pomyślcie, zanim cokolwiek napiszcie . Jeszcze raz powtarzam,że Każdy mógł się w tym miejscu znaleźć-szkoda wszystkich-jeden człowiek nie żyje,bo zginął, drugi żyje,ale tak jakby nie żył. Na pewno tego nie planował,żeby komuś życie odebrać.
  P.s.
  Jestem z rodziny i nie potrafię życzyć kierowcy najgorszego, tak jak większość tu piszących-to był Wypadek i i nic już się nie da zrobić….dajcie już spokój i przestańcie w ogóle pisać….

  • Kierowca musi ponieść surowa karę.
   Ciało było zmasakrowane mózg wyplyniety miednica zebra zmasakrowane noga jedna w rowie druga ledwo wisząca na skórze. A wy jeszcze bronicie kierowcę?przed 22 nie jest ciemno żeby jadąc przepisowo lub nawet ciut więcej nie zauważyć człowieka ludzie. To nic jak pirat drogowy który z drugim urządzili sobie zabawę w wyścigi . Nikt nie ma prawa odbierać życia i to w taki sposób a ciało Rysia wlókł pod kołami ze 100m….gdzie jest myślenie ja się pytam?piszecie ze każdy mógł spowodować ten wypdek ze to tylko pech???sorry….wiele aut tamtędy jeździ dziennie i takiej tragedii nie było. Dramat chłopaku obyś miał lekcje życia chociaz nam Rysia już nikt nie zwróci;(

 33. A i może nie planował żeby życie odebrać ale wsiadając za kierownice chyba ma się świadomość konsekwencji dodawania gazu i nie zachowywania ostrożności

 34. Weźcie się ludzie ogarnijcie! Po co to wszystko pisać, zacjowajcie swoje przemyślenia, kary i opinie dla siebie a nie wypisyjecie to tu gdzie każdy i z jednej i z deugiej rodziny to widzi. Myślicie, że im jest łatwo!?? Postawcie się na miejscu każdej z tych osób… miło by wam było jakbyście takie coś czytali?? Nie sądzę… nikt nie zna okoliczności zajścia, nikt tak na prawde nie wie jak bylo i nikt do końca tego nie będzie wiedział!! Dajcie juz spokój LUDZIE pomyślcie zanim cos napiszecie…. A może wina była i kierowcy, i zmarłego i świadka? O tym ktoś pomyślał? Ciekawe jak każdy z nas zachowałby sie w takiej sytuacji… pomyślcie o sobie czy dobrze jezdzicie, chodzicie i czy to nie mogło spotkać Was. Nie znasz dnia godziny ani miejsca… tak miało być trzeba sie już z tym pogodzić i żyć dalej. Zmarłemu życia to nie przywróci a kierowca musi żyć z ta myślą do końca swojego życia…nie pozdrawiam ludzi piszących tych debilnych komentarzy…

 35. Ludzie nie oceniajcie, bo i wy zostaniecie kiedyś osądzeni! Czy ktoś z Was postawił się na miejscu obu rodzin? Ogromna tragedia dla jednych jak i dla drugich. Nikt nie wie jak było do końca, więc weźcie się ogarnijcie ludzie! Na pewno każdy jeździ przepisowo tak samo jak i jako pieszy zachowuje wszystkie środki ostrożności… Nie było mnie na miejscu zdarzenia, więc nie oceniam nikogo. To był wypadek a nie morderstwo z zimną krwią… Każdy bierze na siebie swoją odpowiedzialność, pamiętajcie.. A “rodzina” rozpowiadając o szczegółach, które z tego co wiem nie są oficjalnie potwierdzone, zachowuje się moim zdaniem bardzo nieodpowiednio. Czy naprawdę musicie opisywać tu takie rzeczy? Zero szacunku dla zmarłego!! Czy to naprawdę takie trudne żeby zachować ciszę i nie komentować? Przed wypadkiem jakoś nikt nie był taki mądry, aby zgłosić piratów jeżdżących przez wioskę, a teraz nagle każdy wie jak i z jaką prędkością kto jeździ… Żal mi was ludzie

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here