Śmiertelne potrącenie konia. Nietypowe zdarzenie na DK 30

9
3903
fot.: 24jgora.pl

Do nietypowego zdarzenia drogowego doszło dziś w godzinach porannych na drodze krajowej nr 30. Kierujący busem wjechał w znajdującego się na drodze konia. Dla zwierzęcia spotkanie z autem skończyło się śmiercią.

 

Dramat rozegrał się we wtorkowy poranek na drodze krajowej nr 30 w miejscowości Rybnica. O zdarzeniu poinformował portal 24jgora.pl. Na chwilę obecną trudno wskazać, jak zwierzę wydostało się z pastwiska i weszło na ruchliwą drogę. Być może coś spłoszyło konia znajdującego się na pobliskiej łące. Zwierzę wystraszyło się i wbiegło na jezdnię.

Niestety, koń wbiegł wprost pod nadjeżdżającego busa, którego kierowca nie zdążył już zareagować i z impetem wjechał w ogromne zwierzę. Niestety, dla konia spotkanie z samochodem zakończyło się śmiercią. Kierowca busa nie odniósł w zdarzeniu poważniejszych obrażeń.

Na miejscu pracowali strażacy z OSP Rybnica, OSP KSRG Stara Kamienica, policja oraz pogotowie ratunkowe.

9 KOMENTARZE

  1. Panowie z tej firmy nie szczedzą koni w tych swoich bisach, więc i zwierzaki cierpią. Może trochę wolniej , paczki dotrą tak czy inaczej. Na DK30 wieczne wyścigi pomiędzy nimi.

    • Fajne podejście, szkoda że nie ogarniasz, że ten człowiek stracił właśnie auto do pracy, a paczki musiały dotrzeć tak czy siak jak zauważyłeś/łaś inaczej spotkała by go kara finansowa więc musiał zapewne wypożyczyć auto na najbliższe dni więc w najbliższym czasie bedzie pracował po kosztach. Po za tym jeżeli jechał dopuszczalne 90 to konia zapewne spotkałby ten sam los. Gdzie właściciel może należy zapytać? A nie tylko bezmyślne przypinać łatkę

  2. Zwierzęcia szkoda, za całe zdarzenie odpowiedzialny jest właściciel kona to on powinien zadbać o swoje stadko. Pomstujecie kierowcę bo to nie wy byliście na jego miejscu,kto z was może wiedzieć z jaką prędkością jechał jak można osądzać nie wiedząc jak było naprawde

  3. Jeżdżę co dzienie rano do pracy z gryfow do jeleniej i pod wieczór wracam jak wyżej wspomniane wyścigi na całego
    Nawet potrafią na trzeciego jechać nie ma znaczenia która firma

  4. Piszę do wszystkich panów!!!!Jeździcie tak samo a na innych się gada i karci Piszecie takie głupoty ze Was do szkoły trzeba wysłać!!Nieszczęścia chodzą po ludziach nie po lesie !!! Szkoda konia szkoda pana kierowcy !

    • Dobrze napisane, ale naród polski ma to chyba we krwi, jechać po swoich…kiedy to się skończy? Nic dziwnego , że inne narody ciagna z nas ile sie da…sami do tego doprowadzacie hejtując swoich.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here