Śmierć rowerzysty na single tracku

2
793

Dziś około 16. na jednej z tras rowerowych w Świeradowie-Zdroju doszło do wypadku, w jego wyniku śmierć poniósł rowerzysta.

 

Z niepotwierdzonych jeszcze informacji wynika, że 42-letni mężczyzna uderzył w drzewo na jednej z tras rowerowych prowadzących wokół Świeradowa-Zdroju, w wyniku poniesionych obrażeń rowerzysta poniósł śmierć. Mężczyzna był przyjezdnym, który wypożyczył rower w jednej z tamtejszych wypożyczalni.

 

Lubańska policja potwierdza jedynie, że na miejscu prowadzone są czynności, które dotyczą śmierci mężczyzny. Sprawę prowadzi prokuratura w Lwówku Śląskim.

 

Od czytelników otrzymaliśmy film, na którym wdać jak około 16. Górskie Pogotowie Ratunkowe pędzi przez Świeradów – Zdrój do tego zdarzenia.

Aktualizacja 20:30
Z kolejnych napływających informacji wynika, że do zdarzenia doszło na powrocie z trasy rowerowej Czerniawska Kopa. Sprawa jest niejednoznaczna, bowiem na ciele mężczyzny nie znaleziono urazów. Pod uwagę brany jest zarówno nieszczęśliwy wypadek jak i zawał serca. Mężczyzna pochodził z Warszawy i miał poruszać się na e-bajku do agresywnej jazdy.

 

-/ eLuban.pl /-

2 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here