Sławomir zagra w Lubomierzu. Kto jeszcze wystąpi?

24
11618

Wielkimi krokami zbliża się XXVII Ogólnopolski Festiwal Filmów Komediowych w Lubomierzu. Wydarzenie tradycyjnie odbędzie się w połowie sierpnia br.

 

Kino, czy koncert? Film czy muzyka? Tym razem nie musisz wybierać. W Lubomierzu czekają na Ciebie i znakomite polskie komedie i spora dawka dobrej muzyki.

Rozśmieszają, poprawiają nastrój, redukują stres i relaksują umysł. Oglądanie filmów komediowych stanowi świetny sposób na relaks, rozrywkę i poprawę nastroju. Warto od czasu do czasu pozwolić sobie na chwilę śmiechu i dobrej zabawy, by cieszyć się życiem w bardziej radosny sposób. Natomiast koncerty na żywo są nie tylko formą rozrywki, ale także unikalną szansą na przeżycie autentycznych emocji, zapewniają niepowtarzalną atmosferę, a efekty świetlne i wizualizacje dodają doznaniom muzycznym nowego wymiaru.

Dziś odpowiedź na pytanie, co wybrać; kino czy koncert wydaje się być prosta. Najlepszym wyborem jest Ogólnopolski Festiwal Filmów Komediowych w Lubomierzu. Tu na gości czeka spora dawka humoru podczas prezentacji filmów w plenerowym kinie a także muzyczna scena, na której zagrają znakomite gwiazdy.

XXVII Ogólnopolski Festiwal Filmów Komediowych w Lubomierzu odbędzie się tradycyjnie w połowie sierpnia. Organizatorzy już dziś uchwalając rąbka tajemnicy i zdradzają, jakie gwiazdy odwiedzą miasto Samych Swoich.

– W festiwalową sobotę 10 sierpnia usłyszymy Sławomira z zespołem, a w niedzielę 11 sierpnia wystąpi Paweł Domagała. – wskazuje LCK.

Sławomir w 2006 ukończył studia w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej w Krakowie. Po ukończeniu nauki w PWST wystąpił w wielu filmach i serialach, m.in. „Karol. Człowiek, który został papieżem”, „33 sceny z życia”, „Pod Mocnym Aniołem”, „Hotel 52”, „Czas honoru”, „Prawo Agaty”, „Blondynka”, „Ojciec Mateusz”, „Świat według Kiepskich” czy „Na dobre i na złe”.

W 2014 roku podczas pobytu w USA wcielił się w rolę piosenkarza podbijając serca Polonii. Rok później kanale YouTube udostępnił teledysk do debiutanckiego utworu „Megiera”, w którym zagrali Ewa Kasprzyk, Krzysztof Kiersznowski czy Lech Dyblik. Ten osiągnął ponad 50 mln wyświetleń! Tak zaczęła się oszałamiająca kariera sceniczna Sławomira.

Największymi przebojami artysty z pewnością są utwory Aneta”, „Miłość w Zakopanem”, „Ty mała znów zarosłaś”, „Weekendowy korsarz”, czy „Weselny pyton”. I zapewne wszystkie z tych usłyszymy na żywo ze sceny w Lubomierzu.

Paweł Domagała to aktor, piosenkarz, muzyk i kabareciarz. Na swoim koncie ma wiele ról w filmach i serialach, m.in.: “Plebania”, “Wszyscy jesteśmy Chrystusami”, “Na dobre i na złe”, “Kryminalni”, “Planeta singli” czy ostatnio “Za duży na bajki”.

W 2018 wydał singiel „Weź nie pytaj”, który stał się ogólnopolskim hitem. Płytę promował jeszcze kilkoma singlami, w tym piosenkami „Wystarczę ja” i „Czasami”. Pawła Domagałę na scenie OFFK w Lubomierzu będziemy mogli zobaczyć i posłuchać w festiwalową niedzielę.

zobacz: Gwiazdy Lwóweckiego Lata Agatowego 2024

24 KOMENTARZE

  1. igrzysk i chleba. od tysięcy lat ta sama zasada. cały rok narzekania na wszystko a potem potupajka do Zenka czy innego Sławomira i lud zadowolony BO DALI COŚ ZA DARMO.

  2. Ciekawe czy w tym roku LCK da sobie radę z organizacją czy jak zawsze tylko zdjęcia będą sobie robić, a zaangażowania nie widać. Na co Was tam tyle siedzi?

  3. Gryfów Śląski nie może narzekać 2024-Pałac Kultury i Nauki z krytą pływalnią w piwnicach. W2025 Wielka Promenada ul:Kolejowa, zakończona Wielkim Rondem. W2026 Miejski Kompleks Basenów Kąpielowych itp. I co to za mało ?

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here