Gwiazdy Lwóweckiego Lata Agatowego 2024

39
45558

Lwóweckie Lato Agatowe promowane jest jako największa impreza z minerałami i rękodziełem na Dolnym Śląsku. Ta jednak nie może obejść się bez koncertów.

 

 

Koncerty, to element tego wydarzenia, który potrafi przyciągnąć tłumy i to nie tylko mieszkańców Lwówka Śląskiego, czy powiatu lwóweckiego, ale i gości często z odległych miejscowości. Fani często przeszukują listy z koncertami swoich idoli, by móc się wybrać na koncert odbywający się w okolicy i zobaczyć ich z bliska na scenie.

Jakie gwiazdy mają wystąpić na scenie JUBILEUSZOWEGO XXV LWÓWECKIEGO LATA AGATOWEGO, które jeżeli nic nie stanie na przeszkodzie, powinno się odbyć w dniach 12-14 lipca 2024 r.?

(piątek)

scena targowa (rynek miejski)

 • ORKIESTRA DĘTA GÓRAŻDŻE
 • DON VASYL I CYGAŃSKIE GWIAZDY
 • Nikos Rusketos & GRECKA GRUPA ORFEUSZ

scena koncertowa (stadion miejski)

 • Cleo – Autorka takich hitów jak „My Słowianie”, „Za Krokiem Krok” i „Łowcy Gwiazd”.

(sobota)

scena targowa (rynek miejski)

 • CZESKI ZESPÓŁ ROCKOWY „KRAVY BEZ MEDU”
 • The One Ahead

scena koncertowa (stadion miejski)

 • Babylon – Cover band wykonujący przeboje legendarnej grupy Boney M. twórców takich hitów, jak: „Rivers of Babylon” czy „Daddy Cool”.
 • SOS – Cover band zespołu ABBA, twórców takich hitów, jak: „Dancing Queen”, „Mamma Mia” czy „Waterloo”.
 • Roxanne – Zespół grający covery grupy Roxette, znanej z takich przebojów jak „It Must Have Been Love”, „Listen to Your Heart” czy „The Look”.

(niedziela)

scena targowa (rynek miejski)

 • ZESPÓŁ „TRZY RZEKI” Z PIOSENKAMI MARKA GRECHUTY, SEWERYNA KRAJEWSKIEGO I MARYLI RODOWICZ

scena koncertowa (stadion miejski)

 • Daj to głośniej – Zespół znany z takich hitów jak „Mama Ostrzegała”, „Wesele w Dubaju” i „Zwariowana Noc”.

Jak podobają Wam się gwiazdy Jubileuszowego Lata Agatowego w Lwówku Śląskim?

39 KOMENTARZE

 1. Czyli typowo…. Przaśnie, discopolowo bez atrakcji dla osób na poziomie. Mamy tyle genialnych zespołów w Polsce, ale Lwówek metalne Podlasie i bez disco polo obejść się nie może

 2. Cover band to powinna nazywać się ta ekipa z ratusza, co to ma być jubileuszowe LLA, czy wiejska potupajka z MP3 trzeba było puścić Myślałem że ten burmistrz coś zrobi a tu kiełbasa disco polo i do przodu Mariola wracaj pokaż jak to sie robi

 3. We Lwowku dawno dobrych zespołów nie było Pojechać do Henrykowa lepiej. Tam jest porządnie i wszystko w jednym miejscu.Bylam tam parę razy z rodziną i jestem pod wrażeniem tej wioski jakie zespoły ściąga ‍

  • akurat Buty Sapera rok temu na LLA to było najgorsze co słyszałem od lat na scenie, jakiś duet młodych ludzi fałszujących. Nic to nie ma wspólnego z dawnym składem.

 4. Ja tam zawsze byłem za tym ,żeby to była impreza tematyczna bez chamskiego festynu. Niestety nowy włodarz gust ma jeszcze gorszy od wiejskiej Dziuni , która z czasem dryfowała w stronę kultury wysokiej. No chyba ,że mu sam Jacek Kurski doradzał.

  • Ludzie wy tak na poważnie???? Trzeba mieć sieczkę w głowie żeby myśleć że to nowy Burmistrz organizował tegoroczne LLA i on odpowiada za występujące zespoły. Ludzie to nie impreza w remizie że na ostatnią chwilę organizujesz muzykę i włączasz co chcesz, te zespoły to wybór poprzednich władz, przy tej wielkości imprezie takie rzeczy organizuje się z ogromnym wyprzedzeniem a nowy Burmistrz przy przyszłorocznym LLA będzie miał coś do powiedzenia i wtedy ocenicie jego wybór. Ręce opadają jak się czyta takie komentarze…..

 5. Impreza się wypaliła jest nudna powielana a trzy dni to za dużo lepiej zrobić trzy mniejsze imprezy jednodniowe. Te pochody na początku imprezy jak z PRL-u przemówienia zapraszani politycy jak z Kroniki Filmowej PRL
  cały rok nie ma Lwówek nic wspólnego z agatami i nagle 3 dni udajemy że stolica agatów
  90% osób w dupie ma minerały a tylko chcą na darmowy koncert
  jak gwiazdy słabe to mówią że LLA słabe
  większość z tych osób co jest na stadionie to nawet na rynek nie dotrze i nie zostawi w mieście ani złotówki
  Czas na nową albo zmienioną imprezę nowy pomysł i najlepiej nowego dyrektora LOK

 6. Oto odezwały się komunistyczne ryje.Będą teraz na każdym kroku krytykować nowe władze i nie ważne czy zrobią coś dobrze, a złe decyzje poprzedników będą przypisywać obecnie panującemu.

 7. Pretensje to do poprzedniej władzy trzeba mieć że taki dorobek zostawiła. Jak by nie obrotność i zaangażowanie nowego Burmistrza to można by się było bawić tylko przy YouTube……

  • Każdy wie, jaka była poprzednia władza. Nie oszukujmy się jednak, że wśród pracowników UGiMu nie ma osób, które przez 10 lat odcinały kupony prywaty od “przyjaźni” i lojalności wobec byłej pani burmistrz jednocześnie nie dając NIC od siebie. Za to teraz zwalają całą winę na poprzednią ekipę włodarzy, próbując się ustawić na kolejne kadencje

 8. Tragedia ten nowy burmistrz niech zbiera siano na tym rocznym siano zbiorze a nie wybiera słabych wykonawców z najniższej pułki polskiej sceny ! MARIOLA WRÓĆ!!!

  • Nowy burmistrz nie do końca zdaje sobie sprawę z przepisów i wymagań. Policja nie da zgody na tak dużą imprezę w rynku. Nikt nie podpisze zgody bo w razie paniki to murowany prokurator.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here