Skradziono Audi A6

11
6835

Samochód skradziony został w nocy z 13 na 14 kwietnia przy ulicy Poznańskiej w Jeleniej Górze Brak samochodu właściciele zauważyli we wtorkowy poranek i powiadomili policję.

Jest to samochód marki Audi A6 C5 kombi, automat, nr rejestracyjny DJ 83393. Znaki szczególne: duże 18 calowe felgi srebrno-czarne naklejki na tylnej i bocznej prawej szybie – logo Audi, napis dapper

Zwracamy się z prośbą do wszystkich, którzy widzieli ten samochód, bądź wiedzą gdzie może się znajdować o niezwłoczny kontakt z policją pod nr. tel. 112 lub bezpośrednio do poszkodowanych pod numer: 725618713.

11 KOMENTARZE

  1. Jak stary samochód może być leprzy od nowego? Ze nowy ma mniej kilometrów, mniej rdzy, ledy to jest gorszy. Przecież takie c5 to już błotników nie ma z przodu bo korniki zjadły.

  2. Mialem A6 C5 i przesiadłem się na… Audi A6 C5. Dlaczego nie na nowsze chociaż stać mnie? W rodzinie mam C6 i C7 więc mam porównanie. C5 sa lepiej wyciszone, lepiej przemyślane – naprawy mozna jeszcze robić samemu, mają lepsze silniki (rozrządy na paskach od strony zderzaka a nie kurna lancuchy i to od strony grodzi jak w nowszych) i sa lepsze do lpg. Części kosztują grosze, a brakujące wyposażenie mozna szybko kupić i założyć samemu. Owszem parchy to po tylu latach problem, ale za zaoszczędzone pieniądze na kupnie C5 w porównaniu z nowszymi modelami mozna zrobic blacharke tak ze bedzie spokoj na lata. Poza tym w nowszych modelach widać oszczędności nawet na takich bzdurach jak lampki obrysowe gdzie w C5 nawet w bieda wersjach byly a w C6 zwykle macie odblaski… Auto klasy premium – dajcie spokoj.
    Jedyna istotna wada C5 w porownaniu do nowszych to bezpieczeństwo. Tutaj Audi z C5 sie nie popisalo. Raptem 2 gwiazdki potem juz nie popelniali tego bledu.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here